Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Качественные ворота

точно под размер проема

Традиционные секционные ворота гаражной и промышленной серии от ведущих европейских производителей.

Image not available
Image not available
Image not available

Самый широкий выбор ламинации и покраски ворот

Image not available
Image not available

Ламинация ворот

более 59 видов пленки

Покраска по RAL

более 3000 цветов

Наш асортимент

1

Воротні системи

 Наша компанія пропонує секційні ворота від провідних виробників: DoorHan, Kruzik.

2

Автоматика

Автоматичні гаражні ворота управляються за допомогою пульта для воріт - це зручне і практичне рішення.

Про фірму

Хто ми?

Компанія «Маркет воріт» - займається виготовлення і продажем гаражних воріт, розсувних воріт і комплектуючих для них. Ми надаємо широкі можливості щодо вибору розмірів, форм, кольорів, різних матеріалів використовуваних для виготовлення гаражних воріт.

Хто наші постачальники?

Маркет воріт — тільки якісні ворота

 Компанія «Маркет воріт» вже не перший рік займає лідируючі позиції на ринку гаражних воріт і комплектуючих компонентів для них. Довгі роки роботи, злетів і падінь, проб та помилок вивели нашу компанію і товари, які ми пропонуємо на гідний рівень. Ми працюємо тільки з найкращими і перевіреними постачальниками - це такі відомі фірми як Kruzik і DoorHan. В якості продукції, що поставляється від цих двох компаній не сумнівається весь світ, ось і ми не відстаємо від світових тенденцій і пропонуємо нашим клієнтам тільки найкращу і найбільш якісну продукцію.

 

 Асортимент наших товарів досить великий. Головний акцент компанія «Маркет Воріт» робить на воротних системах. Тут Ви можете знайти ворота, які будуть повністю відповідати всім вашим вимогам, що стосуються функціональності та зовнішнього вигляду виробів. На вкладці пункту меню «Продукція» Ви зможете переглянути надані ворота, які розділені на три основні категорії. Перша категорія це гаражні ворота, сюди входять відкатні та розсувні гаражні конструкції, а також їх модифікації у вигляді консольних, секційних, рулонних і підйомно-поворотних воріт. Далі йдуть промислові ворота, вони призначені для використання на різних не побутових об'єктах. У каталозі розміщені складні та відкатні, протипожежні, панорамні та гнучкі ПВХ-ворота. Ну а якщо Ви цікавитеся вуличними воротами, так це також наш профіль.

 

 У разі якщо серед такого величезного вибору Ви не зможете знайти саме те, що вам до душі, ми можемо надати вам два варіанти виходу з такої ситуації. По-перше, Ви можете замовити у нас ворота, за своїм дизайном і згідно всім вашим вимогам. Про зовнішній вигляд також не варто сильно турбуватися, адже серед нашої продукції представлений найбільший вибір ламінуючих покриттів, які імітують дерево, а також кольорові імітації. Палітра варіантів покриття налічує більше 3000 кольорів.

 

Другий варіант це виготовити ворота своїми руками. Для цього в розділі пункту меню «Продукція» існує категорія фурнітура. Тут Ви зможете знайти всі елементи фурнітури, що Вас цікавлять, як для простих розсувних воріт, так і цілі консольні комплекти для відсувних воріт. Каретки, опори, обмежувачі, профілі, заглушки, засуви, відбійники, кронштейни та інші - все це можна знайти у відповідному розділі нашого сайту.

 

 Компанія «Маркет Воріт» щиро рада бачити кожного свого покупця на даному сайті. Вдалих Вам придбань!