Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Незвичайні ворота. Якими вони бувають?

Наприкінці ХХ століття почали користуватися великою популярністю ворота нового покоління. Такими можна вважати відкатні, секційні, підйомно-поворотні, а також рулонні ворота.

Читати детальніше

Мій дім – моя фортеця. Як розвивалося виробництво воріт протягом століть?

З давніх часів люди вчилися відгороджувати свої будинки для захисту від інших людей-завойовників, диких звірів, а також, частково, від негоди. Паркан вважався основним ступеням захисту і найважливішим оборонним елементом одночасно, який міг утримати ворожі сили.

Читати детальніше

Як вибрати гаражні ворота?

Вибір гаражних воріт є складним завданням - це дорого і рідко змінюється. Більше того - це, ймовірно, будуть автоматичні ворота у Вашому будинку, і це, як правило, класифікується як машина. А всі машини необхідно розглядати з особливою обережністю, оскільки вони зручні, але можуть бути небезпечні.

Читати детальніше

Надійні ворота - хороший захист для Вашого автомобіля

Надійні ворота

В еру нових технологій і пристроїв, майже кожна третя сім'я володіє власним автомобілем. Це дуже зручно так, як не потрібно залежати від громадського транспорту та в будь-який момент можна добратися в будь-яку точку. З кожним роком кількість власників автомобілів збільшується, що призводить до дефіциту місць, де можна зберігати свою машину. Дуже складно знайти парковку, спеціальні стоянки або гаражі.

Читати детальніше

Безпека автоматичних воріт

Останнім часом встановлення автоматичних воріт, будь то вуличних або гаражних, перестала для всіх бути дивиною, і тепер це скоріше необхідність, ніж примха. Адже для того, щоб вони вас пропустили в ту чи іншу сторону, необхідно лише натиснути на кнопку на спеціальному пульті. Ця система працює безвідмовно, не дивлячись на погодні умови, і Вам не доводиться у найдужчу негоду вибігати на вулицю і вручну відкривати, а потім і закривати ворота, що значно псує настрій, адже Ви можете і гарненько змерзнути, і намокнути, або зовсім забруднитися.

Читати детальніше