Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Автоматика для гаражних воріт

Якщо Ви зважилися на придбання автоматики для гаражних воріт, то варто розуміти, що в даному питанні все базується на правильному підборі конкретної моделі. Адже кожна окрема модель призначена під певні технічні характеристики самого воротного полотна та підходить для конкретного завдання. Які ж головні чинники, які впливають на вибір приводу для гаражних воріт?

Обираючи автоматику для відкатних та розпашних воріт, покупцеві варто трохи попотіти, тут же справи йдуть по іншому - набагато простіше. Найпершим критерієм є площа воріт, адже саме цей фактор впливає на потужність та ефективність роботи приводу. Сам привід і те, наскільки правильно він підібраний, відіграють важливу роль в дотягуванні воріт в крайніх положеннях, де потрібно докласти найбільше зусиль. Також, не останню роль відіграє якість установки, як автоматичної системи, так і самого механізму гаражних секційних воріт, адже досить часто саме неякісна установка впливає на справність роботи дотягуючих механізмів. А з усуненням однієї проблеми, друга зникала автоматично.

SHEL50 KCE

SPIN21 KCE

SPIN22 KCE

SPIN6031

SPIDO KCE

SHEL75 KCE

SP6100

SPIN6041

SO 2000

SU 2000

SU 2010