Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Автоматика для розпашних воріт

До вибору автоматики для розпашних воріт потрібно також підійти з усією серйозністю та відповідальністю. Адже дуже важливо правильно підібрати тип автоматики. Від цього вибору залежатиме, як довго прослужить Вам не тільки сама автоматика, а й функціонування самої ворітної конструкції. При неправильно розподілених навантаженнях, Ви будете постійно стикатися з заїданням автоматичних систем, неповним закриванням воріт, або ж з повною деструкцією гаражного полотна, при впливі негативних погодних явищ.

Перше, що потрібно враховувати при виборі автоматики це вага стулок гаражних воріт. Але варто брати до уваги, що це не єдиний фактор, що впливає. Адже не останню роль відіграють і такі критерії як площа стулки, якість, з якою встановлені петлі, легкість выдкривання стулки, інтенсивність роботи воріт, і навіть тип обраної автоматики.

Саме з урахуванням такої кількості чинників, компанія «Маркет воріт» рекомендує Вам звертатися до фахівців, які допоможуть з розрахунками та вибором правильного типу автоматики.

WINGO 2024

WINGO 3524

Wingo KCE / W

Wingo KCE

TO 4016/P

TO 5016/Р

Walky 1024KCE

Walky 2024 KCE /0

HY 7005

TO 7024

ME 3000

HYA12