Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для воріт відігрує, мабуть, найважливішу роль в роботі воріт такого типу. Адже відкатні ворота придумані саме для спільного використання з автоматичними системами. Навіть смішно уявити як господар приватного будинку, виходить з машини і йде самостійно відкочувати ворота, які можуть бути довжиною як у 3 метри, так і в 6.

Тому тут враховується не тільки вага полотна, хоча на кожній з моделі автоматичної системи вказаний саме цей показник. Також варто брати до уваги розмір отвору, який закривають ворота, погодні умови, які переважають в конкретному регіоні, інтенсивність з якою дана система буде працювати, а також якість монтажу та надійність всіх комплектуючих елементів.

Наша компанія «Маркет Воріт» з великим задоволенням проконсультує Вас за правилами підбору не тільки автоматичних систем для воріт, але і різних деталей та комплектуючих для самих воротних конструкцій.

 

 

RD 400 KCE

RВ 400 KCE

RO500KCE

RB 600

Robo KCE

RO 1000

RB 1000

TH 1500 KCE

Run 1800

Run 2500

Tub 3500