Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Фурнітура

Компанія «Маркет Воріт» пропонує своїм покупцям широкий вибір фурнітури для виготовлення воріт власними зусиллями.

Даний розділ призначений для умільців, приватних підприємців та фірм, які спеціалізуються на виготовленні різних конструкцій для воріт і шукають якісні складові за доступними цінами. Також розділ «Фурнітура» буде корисний для тих, хто бажає самостійно, в домашніх умовах майструвати гаражні ворота, або ж підправити дефекти чи несправності вже існуючих.

Даний пункт меню ділиться на два підрозділи. Перший, це фурнітура для воріт, - тут покупцеві пропонується комплектуючі деталі для різних типів воріт. Якщо Вам необхідно знайти деталі до відкатних, консольних, розпашних, підвісних, рулонних воріт, а також до хвірток, збірних секцій та інших огороджувальних конструкцій - все, що Вам потрібно це просто відвідати відповідний розділ сайту і визначитися. Багато з представлених деталей, призначаються для роботи з автоматичними системами для гаражних воріт, наприклад, полімерна зубчаста рейка встановлюється для передачі руху від приводу.

Людина, яка крокує в ногу з часом, знайома з усіма перевагами, які пропонують нам автоматичні системи. А це означає, що конструюючи гаражні ворота своїми руками, Вам знадобиться і автоматика для спрощеного контролю. Для вибору необхідного типу автоматики можна пройти на інший розділ в пункті меню «Продукція».

Фурнітура для воріт також містить такі найменування як:

- Полімерна петля, яка може використовуватися в широкому температурному діапазоні;

- Засув, який можна прикріпити як до різних видів хвірток, так і до консольних, підвісних і розпашних воріт;

- Відбійник - відмінна деталь для обмеження розкриття воріт;

- Кронштейн, який використовується для правильного функціонування підвісних воріт;

- Сендвіч-панелі та інше.

 

У другому підрозділі Ви можете знайти консольні комплекти для виготовлення відкатних воріт. Якщо Вам потрібно перекрити воротами отвір шириною до 5 метрів, і вага конструкції становить до 450 кг, тоді краще придбати малий консольний комплект. У разі ж більш масштабних планів, коли проріз має до 10 метрів, і вага воріт становить 800 кг - кращим рішенням буде придбання великого консольного комплекту. Також, тут можна окремо придбати різні види кареток, як малих так і великих, зі сталевими або полімерними роликами. Різні профілі, обмежувачі, регулювальні опори, кінцеві ролики, вловлювачі і заглушки - всі ці найменування є у нас в магазині та на складі.