Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Воротні системи

Якщо Ви є власником власного будинку, то повинні розуміти, наскільки важливі ворота. Вони не тільки захищають від небажаних гостей, але і значно додають затишку загальному екстер'єру Вашої домашньої фортеці.

Наша компанія «Маркет воріт» пропонує своїм покупцям сучасні воротні системи, серед яких ворота відкатні, промислові, гаражні, а також ворота розпашні. У даному розділі Ви знайдете всілякі варіанти воріт від провідного виробника, який вже багато років успішно постачає свою продукцію по всьому світу. Це всім відомий «Doorhan» - це наш незмінний бренд, який виробляє різні типи якісних автоматичних воріт. Їх асортимент можна умовно поділити на такі категорії:

  • Секційні ворота (вони включають в себе панорамні, гаражні та різні промислові ворота). Це найпопулярніший і поширений тип воріт, так як вони є самими безлопатеві і легкокерованими (управляти можна як за допомогою зручного пульта, так і вручну).
  • Ворота вуличного типу (серед них ворота відкатні, ворота зсувні та ворота розпашні).Суть вуличних воріт в тому, що вони спеціально розроблені з урахуванням різних кліматичних умов (спеки, морозу, води, вологи і так далі), завдяки чому вони будуть менше псуватися.
  • Протипожежні ворота (підйомні секційні, орні і зсувні ворота).
  • Ангарні ворота та інші нестандартні конструкції. Їх використовують в тих випадках, коли необхідно встановити дуже великі ворота або ворота такого формату, які Ви не можете знайти ні в яких стандартних каталогах.
  • Відкатні та складні ворота. Найчастіше, ці два типи воріт призначені для величезних промислових об'єктів, тому найчастіше виготовляються за індивідуальним комплексним замовленнями.
  • Гнучкі ворота з ПВХ (смугові плівкові завіси, орні плівкові і швидкісні рулонні ворота). Такі ворота використовують для того, щоб уникнути зайвих тепловтрат, а також для того, щоб усунути протяги і стабілізувати вологість і оптимальну температуру в тому чи іншому приміщенні.

Холдингова компанія «Doorhan» - це шанований і досить відомий виробник як побутових воріт, так воріт промислового призначення різного типу. Така особливість даної компанії дає можливість постійно постачати на світовий ринок повний і широкий асортимент. Якщо перед Вами стоїть завдання встановить ворота для заводу чи компанії, то Вам допоможуть кваліфіковані працівники нашої фірми, які завжди можуть порадити який тип воріт необхідний у тому чи іншому випадки.

Хоч на сьогоднішній день найпопулярнішими вважаються ворота розпашні, ціни на них компанія «Маркет воріт» залишає максимально доступними.

Зазвичай ворота виготовлятися на замовлення з урахуванням індивідуальних вимог конкретного клієнта, але останнім часом стали затребуваними готові стандартні комплекти високої якості для побутових гаражних і вуличних воріт, які розраховані на самостійну збірку. Подібні комплекти часто називають «зроби ворота сам». Практично у всіх типах таких воріт можна врізати вікна і хвіртку. Неймовірною популярністю сьогодні користуються набори для воріт відкатних. Ціна такого набору, природно, значно нижче, ніж готовий варіант воріт, який для Вас буде монтувати фахівець.