Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Промислові ворота

Даний розділ сайту призначений для власників або керівників великих промислових об'єктів. Іншими словами, для тих, хто має в своєму розпорядженні досить великі приміщення, до яких слід обмежити доступ або в'їзд сторонніх осіб. Промислові ворота можуть встановлюватися на всіляких об'єктах: складах, автомийках, автосалонах, гаражах технічного призначення, фабриках, заводах, - тобто там, де прогалина для в'їзду досить велика та масивна.

Ви можете вибрати різні типи конструкцій виходячи з власних уподобань та технічного призначення воріт. Нижче представлені такі категорії:

  • Складні та відкатні ворота;
  • Секційні ворота;
  • Рольворота та рулонні;
  • Протипожежні;
  • Гнучкі ПВХ-ворота;
  • Промислові ворота BASE +;
  • Панорамні ворота ALU +;
  • Панорамні ворота ALM +;

Перші три типи воріт призначені для перекриття великих отворів, різниця між ними полягає тільки в площині, в яку вони відкриваються, це може бути як вздовж паркану, так і скручування у верхній частині конструкції.

Протипожежні панелі підходять для приміщень, де є висока ймовірність загорянь. Даний тип воріт запобігає поширенню диму та вогню в сусідні приміщення. Такий ефект досягається шляхом розміщення мінеральної вати безпосередньо в саму конструкцію сендвіч-панелей.

Гнучкі ПВХ-панелі часто використовують в будівлях, в яких є багато сполучених між собою приміщень. Такі панелі чудово відокремлюють різні об'єкти, допомагаючи зберегти усередині кожного певний мікроклімат і ізоляцію від сторонніх шумів та пилу.

Ворота серій BASE +, ALU +, ALM + якнайкраще підійдуть для приміщень, для яких необхідне проникнення великої кількості світла або ж представлена продукція повинна бути на виду. Найчастіше такий тип воріт використовують автосалони.

 

Складено і відкатні ворота

Секційні ворота

Рольворота і рулонні ворота

Протипожежні ворота

Гнучкі ПВХ-ворота

Промислові ворота BASE+

Панорамні ворота ALU+

Промислові ворота ALM+