Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Вуличні ворота

Приватний будинок, у розумінні сучасної людини це оплот затишку та неприступна фортеця, за якою можна ховатися від усіх життєвих негараздів. В основному, біля будинку завжди знаходиться додатковий простір, який не є частиною проїзної частини або ж просто вулиці. Це простір використовують у ролі дворика, невеликого саду або ж клумби, досить часто все це поєднано в одне ціле. Двір це чудове місце для дитячих ігор, там можуть гуляти домашні вихованці, а іноді в теплі літні вечори там збирається вся родина для спільного проведення часу або ж барбекю.

Такий особистий куточок намагаються приховати від сторонніх очей за парканом. Але паркан цілісний ж ніхто не робить, так як власникам необхідно мати вільний вхід і заїзд в будинок. Саме для цього компанія «Маркет воріт» і пропонує Вашій увазі вуличні ворота різних конструкцій та дизайнерських рішень.

У нас Ви можете вибрати і придбати розсувні ворота, як стандартних розмірів, так і ворота класу «Преміум». Практично всі представлені види маються з різними варіаціями полотна. Такі ворота дуже легко і зручно використовувати в поєднанні з автоматичними системами, тоді контролювати процес відкривання та закривання воріт, Ви зможете за допомогою простого натискання на кнопку.

Також у нас є зсувні гаражні ворота. В залежності від ваших потреб, можна звернути увагу на прості зсувні ворота, зсувні ворота стандартних розмірів і зсувні ворота класу «Преміум». Всі надані моделі від відомої на весь світ компанії-виробника DoorHan. А це означає, що всі ворота володіють унікальним дизайном, стійкістю до пошкоджень і високими технічними характеристиками.

Зсувні ворота стандартних розмірів

Зсувні ворота Premium

Зсувні ворота

Роспашні ворота стандартних розмірів

Роспашні ворота Premium

Роспашні ворота

Комплектація для зборки зсувних воріт під заповнення профлістом

Двостулкові розсувні ворота