Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Історія компанії «Маркет Воріт»

«Маркет Воріт» - це регіональний лідер з продажу різних видів воріт для Вашого будинку і гаража. Однак компанії знадобилося 10 років успішної роботи на регіональному ринку для того, щоб стати його лідером.

У 2005 році була заснована компанія «Маркет Воріт», яка на той момент займалася ремонтом і установкою звичайних розпашних воріт на Буковині.

Всі клієнти були задоволені роботами майстрів і вже в 2006 році в адміністрацію компанії почали надходити замовлення з установлення та ремонту воріт з сусідніх областей. Про компанію «Маркет Воріт» стало відомо в Івано-Франківській та Хмельницькій областях.

В кінці 2006 року менеджмент компанії ухвалила рішення про початок продажу воріт, які були затребувані найбільше українськими домовласниками.

Вже починаючи з весни 2007 року, стартували продажі різних видів воріт у Чернівецькій області.

Дуже великою популярністю користувалися вуличні розсувні ворота, а також гаражні ворота. На той момент компанія «Маркет Воріт» підписала угоду з ключовими європейськими виробниками гаражних відкатних воріт і вже в 2009 році на ринок України надійшли перші автоматизовані системи воріт нового покоління.

Компанія «Маркет Воріт» надавала найкращі пропозиції на той момент і вирвалася на лідируючі позиції на ринку Буковини.

Починаючи з 2010 року, починається технічне обслуговування та ремонт всіх типів воротних систем, а також продаж промислових воріт.

Вже в 2011 році «Маркет Воріт» стає регіональним лідером з продажу воротних систем на Західній Україні.

Але на цьому компанія не зупиняється і в 2013 році почала продаж додаткової фурнітури для всіх типів воріт. Магазин «Маркет Воріт» став одним з найбільших в Україні, що дозволило компанії розвиватися.

У кризовому 2014 компанія «Маркет Воріт» втримала і навіть наростила лідерські позиції і також залишається першою з продажу та встановлення систем воріт на даний час.