Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Панель касета (фільонка) – SAFE

Ворота з дизайном фільонка, популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньому вигляду, який чудово доповнює архітектуру Вашого будинку. Касетні ворота краще всього поєднуються в композиції з використанням декоративних стекол. Ворота завжди поставляються в обробці woodgrain (текстура деревини), як в стандартному білому кольорі, так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації - золотий дуб, темний дуб або махагон.
Панель касета золотий дуб

З замком оберігає від защемлення пальців, поверхня woodgrain, висота секції 500 мм або 610 мм., Товщина панелі 40 мм., Імітація дерева золотий дуб.

Панель касета білий - RAL 9010.

З замком оберігає від защемлення пальців, поверхня woodgrain, висота секції 500 мм або 610 мм., Товщина панелі 40 мм., Колір білий - RAL 9010.

Панель касета темний дуб

З замком оберігає від защемлення пальців, поверхня woodgrain, висота секції 500 мм або 610 мм., Товщина панелі 40 мм., Імітація дерева темний дуб.

Панель касета махагон

З замком оберігає від защемлення пальців, поверхня woodgrain, висота секції 500 мм або 610 мм., Товщина панелі 40 мм., Імітація дерева махагони.