Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник CAME (Італія)

Перейти до перегляду
came_ver_70022

Автоматика виробник CAME (Італія) VER - 2/3

465 €
Перейти до перегляду
came_ver_70022

Автоматика виробник CAME (Італія) VER - 2/2

450 €
Перейти до перегляду
came_ver_70022

Автоматика виробник CAME (Італія) VER - 1

206 €

Автоматика для гаражних воріт Came

Преміальна автоматика для гаражних воріт Came в Україні зарекомендувала себе виключно з позитивного боку, і отримала відповідні відгуки користувачів у різних регіонах. Модельний ряд включає кілька варіантів приводів, які розраховані на відкриття секційних воріт різної площі (маси).

Особливості

Вся автоматика для гаражних воріт Came, купити яку можна в нашій компанії, оснащується інтегрованою підсвіткою в корпусі приводу. Вона включається автоматично в момент в'їзду або виїзду автомобіля. Також передбачена система аварійного розблокування на тросовому приводі з зовнішнім замком для ручного відкривання або закривання полотна. Важливою особливістю автоматики для гаражних воріт Каме є низьковольтна система управління, за рахунок якої досягається безпека у використанні і відсутність перевантажень при інтенсивній експлуатації. 

Автоматика для гаражних воріт Came монтується під стелею, і не вимагає спеціальних підготовчих робіт для установки приводу. Направляючі можуть бути ремінними або ланцюговими, а блок управління оснащений енкодером для максимально точного контролю пересування полотна і його розташування в конкретний момент часу. В якості опції можна купити автоматику для гаражних воріт Came з різними системами управління автоматикою, з додатковими датчиками і сигнальними лампами. 

Низьковольтна система управління

Весь асортимент приводів серії Ver поставляється з вбудованим блоком управління. Дана автоматика для гаражних воріт Came, ціна якої представлена в каталозі, виконана на базі слабострумового управління. Ця особливість забезпечує:

  • Безпеку. Миттєва реакція на отримані сигнали від датчиків дозволяє моментально блокувати хід полотна, якщо на траєкторії руху виявлено перешкоду. 
  • Надійність у роботі. Привід надійно працює від аварійного джерела живлення (опціональні інтегровані АКБ), якщо подача струму від основної мережі короткочасно припинена. 
  • Захисний електромагнітний контур. Спеціальне рішення, яке забезпечує миттєву зупинку полотна в разі зіткнення з перешкодою. 

Комплект автоматики для гаражних воріт Came може бути укомплектований різними типами направляючих, залежно від конкретних вимог і особливостей об'єкта. Також можна замовити автоматику для гаражних воріт Came під підйомно-поворотне полотно з повним або частковим заходом.

 

 

 

 

більше