Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія)

Перейти до перегляду
16758b53833b98fa4b8aee499b54981299434fd7

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) SECTIONAL-750

95 €
Перейти до перегляду
16758b53833b98fa4b8aee499b54981299434fd7

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) SECTIONAL -1200

120 €

 

Чеська автоматика Doorhan

Автоматика для гаражних воріт Doorhan займає бюджетний сегмент, завдяки недорогої і надійної продукції. В асортименті представлені стельові приводи для секційних воріт різного типу і розміру. 

Особливості обладнання та опції

Найбільшим попитом користується автоматика для гаражних воріт Doorhan в Україні, що обумовлено доступною ціною і масою позитивних відгуків. Електромеханічні приводи володіють різною потужністю електродвигунів, і розраховані на експлуатацію середньої інтенсивності. У нашому магазині можна купити автоматику для гаражних воріт Doorhan ланцюгового типу, в яких в якості тяги полотна використовується ланцюг, що володіє необхідною гнучкістю і міцністю при помірній вартості. Важливо розуміти, що автоматика для гаражних воріт Doorhan, ціна якої істотно нижче середньоринкової, може поставлятися в неповному комплекті. Наша компанія здійснює поставку обладнання в повній заводській комплектації, в тому числі додаткові компоненти:

• Додаткові бездротові пульти.

• Фотоелементи і різні датчики.

• Сигнальні лампи.

• Різні компоненти системи управління (ключ, карта, кодова клавіатура тощо).

Кожен комплект автоматики для гаражних воріт Doorhan включає систему самоблокуючого від несанкціонованого відкриття приводу, ряд варіантів регулювання, захист від перевантажень, функцію плавного запуску двигуна. Автоматика для гаражних воріт Дорхан працює за принципом контролю референтної точки на ланцюговий тязі, за рахунок якої здійснюється призупинення полотна у верхній і нижній крайній точці. Для відкривання воріт при відсутності живлення в мережі передбачена зручна система відщепления приводу, і роботи системи в ручному режимі. 

Гарантії та послуги

Автоматика для гаражних воріт Doorhan, замовити яку можна в нашій компанії, супроводжується сертифікатами якості та гарантією від виробника. Крім того, наші інженери готові виконати всі монтажні роботи, і розробку секційних воріт з електромеханічним приводом «під ключ». Вся автоматика для гаражних воріт Doorhan, яку можна купити за вигідною ціною і з доставкою, обов'язково проходить тестування на виробничій лінії, завдяки чому кожен покупець отримує виключно перевірену функціональну продукцію без заводського браку.

 

більше