Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник NICE (Італія)

 

Перейти до перегляду
nice_shel-502

Автоматика виробник NICE (Італія) SHEL 75 KCE

170 €
Перейти до перегляду
spin21kce-34

Автоматика виробник NICE (Італія) SPIN 21 KCE

180 €
Перейти до перегляду
spin21kce-32

Автоматика виробник NICE (Італія) SPIN 22 KCE

195 €
Перейти до перегляду
6419

Автоматика виробник NICE (Італія) SPIDO KCE

210 €

 Автоматика Nice

Автоматика для гаражних воріт Nice – сучасна продукція італійського виробництва, яка бездоганно зарекомендувала себе на вітчизняному ринку. В асортимент входять моделі для секційних воріт різної маси, з інтегрованим блоком управління і бездротовими пультами. Вся автоматика для гаражних воріт Nice в Україні постачається офіційно, з гарантійною та післягарантійною підтримкою. Це означає, що навіть застаріла автоматика для гаражних воріт Найс без особливих проблем ремонтується і модернізується, а запасні деталі поставляються регулярно, в тому числі для знятих з виробництва пристроїв. 

Вартість автоматики для секційних воріт

У нашому каталозі представлена автоматика для гаражних воріт Nice, яку можна купити за вигідною ціною і з професійною установкою. Інженери виконають повний спектр робіт: від проектування та підбору обладнання до монтажу і пусконалагоджувальних робіт системи. При цьому, автоматика для гаражних воріт Nice, ціна якої входить у середній діапазон, повністю відповідає вимогам вітчизняного споживача. Продукція відрізняється значним запасом міцності, безперебійно працює при негативних температурах і перепадах напруги в мережі живлення. 

Як підібрати привід для гаражних воріт

Щоб купити автоматику для гаражних воріт Nice, яка повністю підійде під існуючу воротну систему, важливо заздалегідь уточнити вагу секційного полотна. Саме ця характеристика дозволяє підібрати необхідну модель приводу, ціна якого буде залежати від номінальної потужності. Також слід враховувати розміри полотна, що дозволить приводу повністю відкривати і закривати отвір гаражних воріт. 

Комплектація та опції

Комплект автоматики для гаражних воріт Nice включає в стандартній поставці приймач і спеціалізовану рейку з ланцюгом, а також один або кілька бездротових пультів. При необхідності, до системи можна підключити додаткові пульти для членів сім'ї або інших користувачів. Також автоматика для гаражних воріт Nice, замовити яку можна придбати в нашій компанії може бути доповнена датчиками безпеки, сигнальними лампами та іншим опціональним обладнанням.

Автоматика для гаражних воріт (Італія) розрахована на роботу в умовах сильного перепаду температурного режиму протягом року. Так, більшість систем для секційних воріт можна експлуатувати навіть при температурі -20 градусів, не побоюючись поломок і деформацій.

 

більше