Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія)

Перейти до перегляду
39972726d79fcfb990ac72f8d4145939389e128f

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) SW-2500KIT

302 €
Перейти до перегляду
bez-imeni-1

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) SW-3000KIT

360 €
Перейти до перегляду
bez-imeni-14

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) SW-5000KIT

375 €

Автоматика для воріт DOORHAN розпашного типу

Для розпашних воріт виробник DOORHAN пропонує автоматику з приводами важільного або лінійного типу. Остаточний вибір відповідних приводних систем, як правило, здійснюється виходячи з характеристик воріт і особливостей конкретного об'єкта.

Наша компанія пропонує купити автоматику для розпашних воріт DOORHAN з гарантійною підтримкою і повноцінним супроводом об'єкта. Інженери компанії здійснюють консультації з вибору оптимальних технічних рішень, поставку обладнання, монтаж воротних систем, а також повноцінне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Автоматика для розпашних воріт DOORHAN в Україні користується високим попитом, так як має виключно позитивною репутацією у користувачів. Це обумовлено оптимізацією конструкцій під експлуатаційні умови в країнах СНД, з урахуванням цілорічних погодних змін.

Особливості модельного ряду

Автоматика для розпашних воріт DOORHAN, ціна якої вказана в каталозі сайту, у базовому комплекті включає два приводи (на кожну стулку розпашних воріт). Кожен привід розрахований на надійну роботу зі стулкою певних параметрів — вага, ширина. Також при виборі слід враховувати необхідні характеристики живлення і робочий хід штока.

Вся автоматика для розпашних воріт DOORHAN, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, поставляється в оригінальній заводській комплектації. Додатково можна підібрати всі необхідні комплектуючі для забезпечення повної функціональності системи.

Заводська комплектація і опції

Автоматика для розпашних воріт DOORHAN включає два приводи, єдиний блок керування з вбудованим приймачем і безпровідний пульт управління. Залежно від моделі, в комплект входить пульт ДУ двох або чотирьохканальний, в кількості 1 або 2 шт.

Щоб отримати повноцінний комплект автоматики для розпашних воріт DOORHAN, заводську комплектацію потрібно доповнити деякими опціональними елементами. Вони істотно розширюють функціональність системи, і зроблять її більш безпечної експлуатації. В якості опції автоматика для розпашних воріт Дорхан може бути доповнена сигнальними лампами, різними фотодатчиками, додатковими бездротовими пультами і іншими комплектуючими. Більш докладну інформацію про можливості і додаткових комплектуючих можна уточнити у менеджерів компанії «Маркет Воріт».

більше