Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник NICE (Італія)

Перейти до перегляду
5a

Автоматика виробник NICE (Італія) WINGO 3524 KCE

385 €
Перейти до перегляду
5a

Автоматика виробник NICE (Італія) WINGO 2024 KCE

410 €
Перейти до перегляду
6551078b60907a7522f5657fa3914e8b7a790587

Автоматика виробник NICE (Італія) TOONA 5016\P

630 €
Перейти до перегляду
77766

Автоматика виробник NICE (Італія) HOOPKCE (для воріт важельного типу)

490 €

Автоматика Nice для розпашних воріт

Італійський виробник Nice пропонує системи автоматики для воріт орного типу в середньому ціновому сегменті. В каталозі виробника представлені конструкції важільного і лінійного типу для воріт із шириною стулки від 2,5 до 5 метрів.

Експлуатаційні особливості

Вибираючи комплект автоматики для розпашних воріт Nice важливо також враховувати вагову характеристику стулок, що забезпечить безперебійну роботу при максимальному ресурсі деталей. Управління приводними механізмами здійснюється слабкострумових струмом 24В, що гарантує стабільну роботу без перебоїв. Вся автоматика для розпашних воріт Nice, купити яку можна в даному розділі сайту, розрахована на побутову експлуатацію із середнім добовим навантаженням. Для базового приводу рекомендується експлуатація до 40 циклів в день, завдяки чому механізми гарантовано відпрацюють весь передбачений термін служби.

Плануючи купити автоматику для розпашних воріт Nice, звертайте увагу на заводський комплект поставки. Нашою компанією поставляється лише фірмова автоматика для розпашних воріт Найс в повноцінній заводській комплектації.

Комплектація і опції

Автоматика для розпашних воріт Nice в Україні поставляється в комплектах, які містять все необхідне для монтажу та експлуатації. Так, базова модель включає кілька приводів лінійного типу, блок управління і приймач бездротових сигналів. Також в комплект входить двоканальний пульт і спеціалізовані механічні опорні елементи. В якості додаткового обладнання можна придбати фотоелементи, проблискові лампи та інші аксесуари. Більш дорогі і потужні конфігурації, можуть поставлятися в базовій комплектації з різними опціями і додатковими пультами ДУ.

«Маркет Воріт» пропонує автоматизацію для розпашних воріт будь-якої конфігурації. У каталозі представлена автоматика для розпашних воріт Nice побутового призначення. Для промислового сектора інженери компанії готові запропонувати індивідуальні рішення на базі надійного обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників. Також надається повний перелік послуг, у тому числі монтаж та розробка автоматичних воріт для об'єктів різного типу. Автоматика для розпашних воріт Nice, ціна якої вказана на сайті, підійде для приватного будинку, дачі, заміської садиби.

більше