Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник CAME (Італія)

Перейти до перегляду
Фотоэлементи для ворот Came DIR 10

Автоматика виробник CAME (Італія) DIR10

43 €
Перейти до перегляду
Фотоэлементи для ворот CAME DBC 01

Автоматика виробник CAME (Італія) DBC01

76 €
Перейти до перегляду
Фотоэлементи для ворот CAME DELTA-E

Автоматика виробник CAME (Італія) DELTA-E

60 €

Вузькоспеціалізований виробник Came випускає повноцінний список устаткування для автоматичних воріт, в тому числі надійні фотодатчики для безпечної роботи воротної системи. Виріб являє собою блок приймача і передавача, які збирають і передають на блок управління інформацію про наявність чи відсутність перешкод на шляху руху стулок.

Італійський бренд поставляє кілька моделей універсальних фотодатчиків, розроблених відповідно до передових технологій. Для розпашних воріт в регіонах, де температура в зимовий період часу опускається до -30 градусів можна вибрати серію «DIR». Інші серії виробник рекомендує експлуатувати в температурному режимі не нижче -20 градусів. Також на вибір користувача провідні та безпровідні фотоелементи для воріт, які можна підключити до автоматики будь-якого типу.

Особливості фотоелементів Came

Вибираючи інфрачервоні датчики для воріт або систем іншого типу слід враховувати кілька важливих характеристик:

  • Параметри живлення. Універсальні датчики виробника можуть працювати від мережі живлення автоматики з напругою 12 або 24 В, з перемінним або постійним струмом.
  • Спосіб установки і підключення до блоку управління. Всі вироби призначені для накладного монтажу без необхідності виготовлення отворів і жолобів. Залежно від моделі підключення здійснюється дротовим або бездротовим способом.
  • Дальність дії. Даний параметр визначає максимальну відстань між датчиками, при якому гарантована стабільна робота. Італійські фотоелементи для секційних воріт і систем інших типів надійно працюють на відстані до 10 метрів.
  • Кут прийому сигналу. Всі датчики забезпечують кут прийому, рівний 10 градусам. Дане значення забезпечує стабільну роботу будь-якої воротної системи.

«МаркетВорот» пропонує купити аксесуари для гаражних воріт, в тому числі фотодатчики оригінального виробництва Камі. В асортименті представлено тільки сертифіковане обладнання з підтримкою офіційної гарантії по всій території України. При цьому, ціна підтримується на доступному рівні, що обумовлено прямими контрактами з офіційним представництвом виробника в Україні.

більше