Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія)

Перейти до перегляду
777kui

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) PHOTOCELL-R з поворотною платою

20 €
Перейти до перегляду
777kui

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) PHOTOCELL-W безпровідні

26 €

В системі безпеки для автоматичних воріт будь-якого типу, основну роль грають спеціалізовані датчики, які називаються фотоелементами. Вони являють собою пару приймач-передавач, яка дозволяє виявляти сторонні предмети на шляху руху стулок під час закривання або відкривання воріт.

Фотоелементи для воріт забезпечують захист оточуючих від травм і предмети від пошкоджень. Так, якщо залишити автомобіль в отворі, і запустити закривання воріт, то датчик виявить перешкоду, а стулка зупиниться і підніметься в положення «відкрито». Виробник устаткування і автоматики Дорхан також виробляє фотоелементи для воротних систем будь-якого класу і типу з харчуванням в мережі 12В або 24В постійного або змінного струму

 Даний бренд зарекомендував себе на ринку позитивно, а все його обладнання спроектовано для стабільної роботи в широкому діапазоні температур, що багаторазово підтверджено на практиці.

Асортимент і особливості

Компанія Doorhan випускає фотоелементи для відкатних воріт, а також конструкцій секційного, поворотно-підйомного і розпашного типу. На вибір кілька видів датчиків:

  • Провідні. Живлення і передача сигналів на блок управління проводиться через кабель. Фотоелементи не вимагають обслуговування, і відрізняються високою стабільністю в роботі.
  • Бездротові. Обладнані автономним джерелом живлення (батарейки), а передача сигналу на центральний блок передается бездротовим шляхом.

Для гаражних воріт можна вибрати датчики будь-якого типу, в тому числі звичайні дротяні. Для розпашних воріт на вулиці краще вибрати бездротові моделі. Їх ціна трохи вища, проте, монтаж не заважає прокладці кабелів до блоку управління. Всі моделі гарантовано надійно працюють навіть при негативних температурах в діапазоні від -20 до +60 градусів Цельсія, що дозволяє забезпечити безпечну роботу воротної системи цілий рік.

«МаркетВорот» пропонує купити фотодатчики для секційних воріт оригінального виробництва, з гарантійною підтримкою по всій Україні. У каталозі представлений повноцінний асортимент продукції даного виробника, в тому числі оригінальна автоматика і комплектуючі для воріт різних типів.

більше