Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник NICE (Італія)

Перейти до перегляду
epm

Автоматика виробник NICE (Італія) EPM

40 €
Перейти до перегляду
epm

Автоматика виробник NICE (Італія) EPMB

50 €

Фотоелементи для воріт - компонент автоматичної системи, призначений для збору різноманітної інформації. Простими словами, фотоелементи є датчиками, і здатні істотно підвищити функціональність автоматичної системи. Італійська компанія Nice пропонує фотодатчики для автоматичних воріт будь-якого типу.

Дані вироби поставляються в парі приймач-передавач. Основна функція - виявлення перешкод по траєкторії руху полотна. При виявленні перешкоди автоматика зупиняє роботу воріт, зберігаючи тим самим майно від пошкоджень, користувачів і домашніх тварин від травм.

Асортимент

Виробник з Італії пропонує сучасні і надійні фотодатчики, в тому числі для розпашних воріт. Всі вироби призначені для зовнішньої установки, і мають високий ступінь захисту від впливу зовнішніх факторів. Бренд пропонує купити датчики наступних типів:

Звичайні провідні. Підключаються безпосередньо до блоку управління, який також постачає датчики харчуванням. Харчування і передача інформації в деяких моделях здійснюється одним двожильним кабелем.

Бездротові датчики. Передають інформацію на блок управління бездротовим способом, і обладнані автономним джерелом живлення. В якості джерела живлення використовується замінна батарейка, якої забезпечується приймач і передавач.

В асортименті Найс представлені різні серії фотоелементів, які можна використовувати для забезпечення безпечної роботи шлагбаумів і будь-яких типів воріт, в тому числі для гаражних воріт секційного або підйомно-поворотного типу. Також фотоелементи необхідно встановлювати для відкатних воріт, в яких процес закриття стулки є потенційно небезпечним діянням. У разі установки датчиків, при виявленні перешкоди, автоматика миттєво припиняє рух стулки, усуваючи можливість отримання травм або псування майна. Так, якщо в отворі воріт стоїть автомобіль, а на блок управління надходить сигнал про закриття воріт, то стулка спрацює і не зашкодить машині. Дана система також підходить для секційних воріт промислового або побутового класу. При цьому, ціна фотоелементів представлена в доступному сегменті, а їх високу якість підтверджено безліччю позитивних відгуків від користувачів.

більше