Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник CAME (Італія)

Перейти до перегляду
Сигнальная лампа для ворот Came KLED 24

Автоматика виробник CAME (Італія) KLED

29 €
Перейти до перегляду
Сигнальная лампа для ворот Came KLED 24

Автоматика виробник CAME (Італія) KLED24

31 €

Важливим компонентом системи безпеки є сигнальні лампи для воріт, які служать для візуального оповіщення оточуючих про потенційну небезпеку. Також дані елементи можна використовувати в якості додаткового підсвічування в темний час доби і для посилення сигналу при підключенні додаткової антени.

Компанія «МаркетВоріт» пропонує сучасні лампи Came на базі світлодіодних джерел світла, які мають тривалий термін служби і високу світловіддачу.

Особливості та характеристики

В асортименті італійського виробника представлені дві моделі ламп, які призначені для підключення до електромережі з різною напругою живлення. Лампа для воріт Came моделі KLED підключається до мережі 220 - 230В, а модель KLED 24 живиться напругою 24 вольта, і застосовується з низьковольтною автоматикою. В іншому, конструкція і функціональність ламп однакова:

  • Захист корпусу відповідно до IP54.
  • Корпус з міцного полікарбонату.
  • Гарантовано стабільна робота в діапазоні температур від -20 до +55 градусів.
  • Споживана потужність світлодіодів - 2 Вт.

Кожна лампа для автоматичних воріт Came легко підключається до оригінальних блоків управління даного виробника, а в заводській комплектації передбачено спеціалізоване базове кріплення до вертикальної або горизонтальної площини. У певних випадках, для відкатних воріт Came потрібно регулювання положення кронштейна, який можна встановити в одному з чотирьох положень. Дане кріплення також підходить для розпашних воріт Came, і незамінне для гаражних воріт Came, де потрібна установка лампи на вертикальні опорні площини.

Інтернет-магазин з представництвом в місті Чернівці пропонує оригінальну продукцію італійського виробника з підтримкою гарантії по всій території України. У каталозі представлений повноцінний асортимент аксесуарів, воротні системи, а також автоматику даного устаткування можна купити з доставкою і різними варіантами оплати, в тому числі з розрахунком при отриманні замовлення на відділенні кур'єрської служби у вашому місті.

 

більше