Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія)

Перейти до перегляду
doorhan-lamp.330x330

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) LAMP 230 В

15 €

Одним з основних елементів системи безпеки для автоматичних воріт є проблискові лампи, які візуально сповіщають оточуючих про закривання або відкривання стулок. Сигнальні лампи для воріт DOORHAN представлені компактними приладами з потужними джерелами світла, і живленням від мережі 230В. Якість виконання корпусу і всіх деталей на вищому рівні, а в стандартній комплектації є надійне кріплення з ребром жорсткості для легкого монтажу пристрою на опорну поверхню.

Компанія «МаркетВорот» пропонує купити будь-які аксесуари та комплектуючі для комірних систем даного виробника з офіційною гарантією. Даний бренд поставляється безпосередньо від заводу виробника, а компанія є ліцензованим дилером продукції на території України.

Характеристики та особливості

Виробник DOORHAN пропонує кілька типів ламп, основними відмінностями яких є джерело світла. Дорожчі моделі з заводу оснащені, і оптимізовані під світлодіоди, а бюджетна лампа для воріт «Дорхан» укомплектована стандартною лампочкою розжарювання з цоколем E14. Також, кожна лампа для воріт DOORHAN:

  • укомплектована вбудованою платою управління з інтегрованою антеною і приймачем сигналів;
  • передає і отримує сигнали бездротовим способом за рахунок власного блоку управління, живлення та антени;
  • укомплектована повноцінним списком кабелів для підключення виносної антени і харчування;
  • має здатність справно і безперебійно працювати в діапазоні температур зовнішнього середовища від -20 до +60 градусів Цельсія;
  • можуть використовуватися в якості додаткового освітлення в темний час доби без миготіння;
  • характеризується високим захистом від впливу зовнішніх факторів з підтвердженим класом IP54.

Для воріт DOORHAN можна встановити світлодіодну або звичайну сигнальну лампу з інтегрованим блоком управління. При цьому, для розпашних воріт DOORHAN сигнальна лампа обов'язкова, так як траєкторія руху стулок при відкриванні та закриванні має потенційно підвищену небезпеку. Щоб забезпечити повноцінну безпеку, рекомендується застосовувати даний пристрій навіть для гаражних воріт DOORHAN, особливо, якщо в будинку є діти.

 

більше