Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник NICE (Італія)

Перейти до перегляду
nice-elb

Автоматика виробник NICE (Італія) ELB

25 €
Перейти до перегляду
nice-lucy24.330x330_350x200

Автоматика виробник NICE (Італія) LUCY В

25 €
Перейти до перегляду
nice-lucy24.330x330

Автоматика виробник NICE (Італія) LUCY24 24В

25 €

До складу автоматичної ворітної системи важливо включити всі необхідні моделі безпеки, серед яких сигнальні лампи є основоположними. Виріб являє собою освітлювальний прилад, який візуально попереджає оточуючих про запуск і роботу ворітної системи. Сигнальна лампа починає блимати в момент запуску автоматики, а також може використовуватися в якості додаткового підсвічування. Остання функція доступна тільки у деяких виробників, серед яких італійський бренд Nice.

Компанія МаркетВорот пропонує великий список аксесуарів для автоматичних воріт Nice будь-якого типу. Ви можете купити проблискові лампи для гаражних воріт, шлагбаума, ворітної системи складського приміщення, а також інших об'єктів.

Сигнальні лампи Nice

Виробник Nice пропонує лампи для систем з різною напругою живлення. Так, в асортименті представлені рішення для підключення до мережі 12В, 24В або 220В. Зв'язок лампи з блоком управління - бездротовий, а для збільшення радіусу дії в деяких моделях застосовується додаткова антена. У серії ELB є вбудована антена, що гарантує стабільний зв'язок з центральним блоком у великому радіусі. При цьому, кожна лампа для воріт Nice характеризується:

  • можливістю роботи у великому температурному діапазоні від -20 до +50 градусів Цельсія;
  • високим ступенем захисту від проникнення пилу і води, відповідно до стандартів IP44 і IP54;
  • удароміцними пластиковими плафонами для забезпечення максимальної довговічності в роботі.

Будь-яка лампа для воріт Найс підійде для установки на об'єктах побутового, комерційного та промислового сектора. Обов'язково її застосування для розпашних воріт, де траєкторія пересування стулок несе потенційну небезпеку для оточуючих. Також рекомендується установка проблискових маячків для відкатних воріт, що забезпечує попередження людей про швидке пересування транспортного засобу або закриванні стулки воріт, якщо людина знаходиться на траєкторії руху полотна.

У каталозі компанії представлений повний асортимент аксесуарів Найс, якість яких підтверджена безліччю відгуків від користувачів і всім необхідним переліком сертифікаційної документації. Ціна підтримується на конкурентоспроможному рівні, а при замовленні через сайт можна отримати приємний бонус.

більше