Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Ворота і автоматика для воріт Kruzik

Інтернет-магазин «Маркет Воріт» є офіційним постачальником обладнання чеського виробника Кружик на території України, в тому числі надає перелік різних послуг з обслуговування та монтажу.

У місті Чернівці  найбільш популярною категорією є гаражні ворота, які представлені у виробника секційними конструкціями з механічним балансиром або автоматичними приводами. Крім того, деякі воротні системи Kruzik розроблені спеціально для установки в наявний отвір без демонтажу рами і доопрацювання арки, що особливо зручно при заміні застарілих орних воріт сучасними автоматичними.

Асортимент і можливості

Поряд з гаражними воротами в інтернет-магазині також представлені інші популярні вироби даного виробника, серед яких промислові і розсувні ворота з автоматичними приводами.

Промислові ворота Кружик призначені для заповнення прорізів великої площі з високою інтенсивністю експлуатації. При цьому, система автоматики розробляється індивідуально, під конкретні завдання замовника. Так, промислові ворота Kruzik можна оснастити:

  • системою ієрархічного контролю доступу;
  • централізованої панеллю керування;
  • кодовою панеллю або сенсором карткового доступу і т. п.

У нашій компанії також можна замовити класичні розсувні ворота Kружик із сучасною системою автоматики для будь-якого приватного будинку, комерційного або промислового об'єкта. У Чернівцях високою популярністю користуються побутові розпашні системи з автоматикою різних типів. «Market Vorot» також пропонує ворота «під ключ», до вартості яких входить професійний монтаж і налагодження роботи системи з гарантованою документально якістю. Сервіс здійснюється представниками компанії по всій Україні, а за рахунок прямих контрактів на поставку обладнання ми завжди можемо швидко замовити необхідну для ремонту запчастину або агрегат в цілому.

Здійснюється гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування, яке включає повну діагностику ворітної системи із заміною зношених деталей, тонким регулюванням, а також оглядом всіх основних частин з чищенням і оновленням мастильних матеріалів.