Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Інше

Ідеальне співвідношення ціни та якості

Секційні ворота від 11000грн

Якісні ворота

точно під розмір отвору

Традиційні секційні ворота гаражної та промислової серії від провідних європейських виробників.

Image not available
Image not available
Image not available

Найширший вибір ламінації і фарбування воріт

Image not available
Image not available

Ламінація воріт

понад 59 видів плівки

Фарбування по RAL

більше 3000 кольорів

Розрахуйте вартість воріт

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати ворота, які ідеально підійдуть по дизайну, розміру і ціною
Калькулятор вартості

Переваги роботи з нами

  • Працюємо тільки з кращими і перевіреними постачальниками: Kruzik, Alutech і DoorHan
  • Великий асортимент товарів
  • Робимо ворота на замовлення по Вашому дизайну і враховуємо всі Ваші вимоги
  • Пропонуємо великий вибір Ламінаційні покриттів
  • Надаємо сертифікати якості на всю нашу продукцію і комплектуючі
  /  15

Гаражні ворота Alutech

Секційні гаражні ворота Alutech представлені в двох серіях з різною товщиною панелей. Заводська комплектація включає набір секцій полотна воріт, спеціалізовані напрямні, комплект кріпильних елементів, торсіонний вал для легкого відкривання і закривання воріт або пружинний механізм.

Типи гаражних воріт Алютех

Ворота для гаража Alutech поставляються в заводській комплектації з можливістю модернізації. У стандартний модельний ряд входять дві серії виробів:

  • Алютех Класик (Classic). Сендвіч панель секцій має товщину 45 мм. Серія комплектується повноцінним торсійним механізмом з підвищеним ресурсом (гарантовано витримує 22 тис. циклів відкривання і закривання). За замовчуванням, стандартна комплектація дозволяє відкривати і закривати ворота вручну, однак, можлива модернізація за рахунок установки автоматичної моторизованої системи. Можлива поставка воріт шириною від 2500 мм до 6000 мм і висотою від 2085 мм до 3085 мм.

  • Алютех Тренд (Trend). Здешевлена версія серії Alutech Classic. Відрізняється використанням сендвіч панелей товщиною 40 мм і більш простим пружинним механізмом балансування воріт (запас міцності - 10 тис. циклів відкривання і закривання). Також деталі з нержавіючої сталі замінені елементами з міцного чорного металу. У модельний ряд входять гаражні ворота шириною 2500 - 6000 мм і висотою 2000 - 3000 мм.

Всі представлені виробником конструкції мають високі характеристики теплоізоляції і звукоізоляції, за рахунок використання якісних сендвіч-панелей і бездоганною герметизації отвору. Серія Trend призначена для регіонів з помірним кліматом, а також для відносно сухих гаражних приміщень. Класична серія Алютех оптимальна для холодних кліматичних умов в гаражах з підвищеним рівнем вологості.

Види малюнків сендвіч-панелей

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ І ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Розрахувати вартість воріт

10 стандартних кольорів гаражних воріт

для воріт з малюнком мікрохвиля, S-гофр

Види малюнків сендвіч-панелей

Додаткові опції

На додаток до стандартної комплектації гаражні ворота можна укомплектувати вирізною калиткою з різною висотою порогу, інтегрованими вікнами, замком із зовнішнім відмиканням, системою зовнішнього розблокування підйомної автоматики. Можливе замовлення воріт серії Trend з торсіонною системою балансування натомість пружинної. Для реалізації автоматичного відкривання воріт можна використовувати відповідні системи різних виробників.