Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Виробник CAME

Перейти до перегляду
647daea0be805279c43ff21c95b3bed4bacc730b

Виробник CAME TOP 432NA 2-Х КАНАЛЬНИЙ

29 €
Перейти до перегляду
aa0801fc7af28ebf52338f32352df2130e375ed2

Виробник CAME TOP 434NA 4-Х КАНАЛЬНИЙ

31 €

Бездротові пульти для воріт Came

Одним з найбільш зручних способів управління автоматичними воротами будинку є бездротові пульти. Дані пристрої являють собою компактний брелок, який легко можна розмістити на зв'язці з ключами, що передає відповідний сигнал на блок управління. Кожен пульт окремо «прошивається» під приймач сигналу, і передає унікальний сигнал. Таким чином, для відкривання воротної системи підходять тільки ті пульти, які були для неї запрограмовані.

Особливості

Виробник Came пропонує пульти власного виробництва, які призначені для управління автоматикою воріт різного типу і шлагбаумів. Також для систем Came можна використовувати універсальний пульт для гаражних воріт. Однак, тільки при використанні оригінального пульта, кожен користувач може розраховувати на стабільну і безпечну роботу системи в цілому. Магазин «Маркет Воріт» пропонує великий асортимент рішень з управління воротами даного бренду, в тому числі класичні пульти-брелоки з робочою частотою 433,92 МГц. Перш ніж купити пульт для автоматичних воріт важливо розуміти його функціональність. Так, кожен покупець може вибрати:

  • 2-х канальний пульт. Найпростіший пульт, кожна клавіша якого передає сигнал з незалежного каналу. Так, його функціональність зводиться до можливості віддаленого відкривання або закривання стулки воріт або стріли шлагбаума.
  • 4-х канальний пульт. Багатофункціональний пульт, який може управляти двома пристроями, наприклад, шлагбаумом і гаражними воротами. Крім того, даний пристрій можна запрограмувати для управління різними додатковими функціями автоматичної системи.

Програмування пульта, як правило, проводиться досить просто за допомогою докладної інструкції. У Чернівцях програмування можуть виконати фахівці нашої компанії, що забезпечує максимальну якість і стабільність в роботі пристрою.

У каталозі представлені пульти для воріт Came, купити які можна з доставкою по Україні і різними варіантами оплати. «Маркет Воріт» є офіційним постачальником обладнання даного виробника, а на всі аксесуари та системи надається гарантія з підтримкою по всій Україні. Крім того, даний бренд пропонує також інші аксесуари, сумісні з воротними системами інших виробників.

 

більше