Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Виробник DOORHAN

Перейти до перегляду
aa0801fc7af28ebf52338f32352df2130e375ed24

Виробник DOORHAN TRANSMITTER-4 4-Х КАНАЛЬНИЙ

15 €
Перейти до перегляду
82c0338c83bddbf3d65047e9513bb62e

Виробник DOORHAN RCBLACK - 4 ПРЕМІУМ 4-Х КАНАЛЬНИЙ

15 €

Універсальні пульти DoorHan для воріт 

Пульт для автоматичних воріт DoorHan є компактний брелок, який легко підключається (програмується) до блоку управління автоматикою воріт. Дані пристрою працюють на частоті 433,92 МГц, а велика кількість комбінацій і динамічний код істотно підвищують безпеку в експлуатації, попереджаючи можливість злому системи.

Інтернет-магазин «Маркет Воріт» пропонує оригінальні пульти для воріт і шлагбаумів Дорхан з офіційною гарантійною підтримкою по всій території України. Ціна на всі пристрої підтримується на середнє ринковому рівні, а для покупців з регіонів передбачена доставка різними кур'єрськими службами.

Особливості та стабільність в роботі

Універсальний пульт для гаражних воріт DoorHan користується високою популярністю на вітчизняному ринку, так як займає вигідну позицію. Його якість прирівнюється до оригінальної продукції італійського виробництва, а ціна суттєво нижча. При цьому, можна недорого придбати 4-х канальний пульт для автоматики воротної системи, який забезпечує стабільну передачу сигналу в великому радіусі від приймання. Так, пульти даного виробника безперебійно працюють в радіусі 100 метрів, за умови відсутності перешкод.

Для користувачів не менш важлива можливість експлуатації в широкому діапазоні температур. Дані передавачі здатні ефективно працювати при температурі навколишнього середовища від -20 до +55 градусів Цельсія, що забезпечує цілорічну безперебійну експлуатацію.

Програмування

Виробник передбачив можливість легкого програмування пульта, яке може виконати будь-який користувач без залучення фахівців. При цьому, процес налаштування повністю безпечний, а його використання для злому системи ззовні виключено. У комплект з пультом входить докладна інструкція по налаштуванню, яка виконується за допомогою світлодіодних індикаторів. При налаштуванні важливо пам'ятати, що програмування кожної клавіші на пульті проводиться індивідуально.

На все, що поставляється компанією «Market Vorot» обладнання поширюється офіційна гарантія від виробника. Обслуговування здійснюється сертифікованими сервісними центрами, які представлені по всій території України.

більше