Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник CAME (Італія)

Перейти до перегляду
d0896537c4fbaaf99aba3b7e42b7fa06f3692b82

Автоматика виробник CAME (Італія) Комплект G3250 із стрілою 4 метра

1110 €
Перейти до перегляду
821065412f8ae6415866fc1cf80776962b465176

Автоматика виробник CAME (Італія) Комплект G6500 із стрілою 6850 мм

1740 €

Автоматичні шлагбауми Came користуються найвищим попитом в Україні, так як зарекомендували себе виключно з позитивного боку, і представлені в прийнятному ціновому діапазоні. Каталог продукції включає ряд моделей, які випускаються серійно, і розраховані на певну довжину стріли з різними експлуатаційними характеристиками. Так, серед флагманів модельного ряду представлений шлагбаум «Gard 6000» зі стрілою до 6,5 метрів в довжину і живленням від низьковольтного джерела. Такий пристрій незамінний для застосування на промислових об'єктах, а також на проїздах колективного користування.

У каталозі «МаркетВорот» можна придбати автоматичні шлагбауми Сame з гарантією і професійною установкою. Компанія є офіційним дилером даного бренду, а якість всієї продукції, що поставляється, підтверджено відповідними сертифікатами.

Можливості та функції

Шлагбауми Came виконані на основі електричного приводу з редуктором. Інтегрований блок управління дозволяє налаштовувати роботу системи, гарантувати безпеку в експлуатації, а також включати шлагбаум в систему централізованого управління. Роботу агрегату можна оптимізувати, виконавши тонке регулювання:

  • швидкості піднімання та опускання стріли, а також швидкості при уповільненні;
  • виявлення перешкод на траєкторії руху стріли із зупинкою;
  • можливості зміни напрямку руху стріли при виявленні перешкоди;
  • алгоритму одночасної роботи двох шлагбаумів за принципом «ведучий-ведений».

Налаштування виконуються самостійно (інструкція в комплекті) або за допомогою фахівців. Також пристрій можна інтегрувати в систему безпеки з контролем доступу, надавши можливість проїзду тільки сертифікованих осіб або транспортних засобів.

Виробник надає реальні характеристики шлагбаумів, а стріла заявленої довжини забезпечує гарантовану функціональність без зниження характеристик та ресурсу обладнання. Так, модель Gard 4000 легко впорається зі стрілою завдовжки 4 метри, навіть на проїздах з інтенсивним трафіком.

У каталозі інтернет-магазину можна купити шлагбауми Сame за вигідною ціною, з доставкою або з установкою. Можна замовити розробку системи з контролем доступу, а також інтеграцію шлагбаума до складу централізованого управління. Ціна обладнання підтримується на прийнятному рівні, з підтримкою офіційної гарантії у місті Чернівці.

більше