Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія)

Перейти до перегляду
c1ccea8cacdca31f9ebd16b30c4d2ff0de68eccd

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) BARRIER-4000 СТРІЛА 4 М

450 €
Перейти до перегляду
c1ccea8cacdca31f9ebd16b30c4d2ff0de68eccd

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) BARRIER-5000 СТРІЛА 5 М

460 €
Перейти до перегляду
c1ccea8cacdca31f9ebd16b30c4d2ff0de68eccd

Автоматика виробник DOORHAN (Чехія) BARRIER-6000 СТРІЛА 6 М

475 €

Чеський виробник DOORHAN представлений в Чернівцях різним обладнанням, в тому числі, шлагбаумами з електроприводом. Лаконічний модельний ряд включає вироби для перекриття проїздів шириною від 4 до 6 метрів з відповідною довжиною стріли.

Компанія «МаркетВорот» є офіційним постачальником даного виробника, і пропонує замовити виключно оригінальну продукцію з гарантійною підтримкою і повноцінним пакетом документації. Фахівці компанії також здійснюють гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання даного бренду.

Серія BARRIER від DoorHan

Автоматичні шлагбауми Дорхан представлені трьома основними моделями, які розраховані на роботу зі стрілою певного розміру, і складають серію BARRIER. Підсумкова ціна може відрізнятися, в залежності від комплекту поставки. При цьому, основні агрегати, механізми і функціональність системи залишаються незмінними. Модельний ряд включає наступні агрегати: BARRIER-4000 з максимальною довжиною стріли 4 метри, а також BARRIER-5000 зі стрілою 5 метрів і модель BARRIER-6000, в якій довжина стріли може досягати шести метрів.

Всі шлагбауми DoorHan призначені для живлення від побутової мережі 230В. Інтенсивність використання при температурі навколишнього середовища 20 градусів Цельсія становить не більше 70%, а на двигуні передбачена ефективний захист від перегріву при досягненні 120 градусів. У кожній моделі застосований індивідуальний редуктор зі своїм передавальним числом, що дозволяє швидко і ефективно піднімати жорстку стрілу певного розміру. Блок управління з приймачем сигналів інтегрований в корпус, а в стандартній комплектації передбачена детальна інструкція по монтажу та налагодженню роботи обладнання. Можливе регулювання швидкості пересування стріли, швидкості уповільнення та інших параметрів системи.

У заводській комплектації шлагбауми Дорхан поставляються з фотоелементами (дальність дії складає не більше 40 метрів), чотирьохканальним пультом управління і алюмінієвої стрілою відповідної довжини. Моделі 5000 і 6000 також включають уловлювачі і балансуючу пружину. У каталозі також можна підібрати і купити додаткові пульти, фотоелементи, проблискові лампи, панель ключа-вимикача і багато іншого.

 

більше