Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Автоматика

Автоматика для розпашних воріт це невеликий пристрій, який значно економить ваш час і сили, а також спрощує вам життя. Цей пристрій представляє собою набір механізмів і приводів, які автоматично проводять в рух різні види вуличних воріт, контроль над процесом відбувається за допомогою пульта дистанційного керування.

Фірма «Маркет воріт» пропонує Вашій увазі наступні види автоматики:

  • Автоматика для гаражних воріт.
  • Автоматика для розпашних воріт.
  • Автоматика для відкатних воріт.

Кожен вид має ряд своїх переваг та недоліків, і тому у певній мірі більше підходить саме до вказаних типів воріт. Адже потрібно враховувати досить значну кількість факторів, які впливають на справність роботи автоматики, до них відносяться - вага орних воріт, їх ширина і загальна площа, легкість ходу стулок воріт та інтенсивність, з якою передбачають використовувати автоматику. Якщо вибрати невідповідний тип, то постійне регулювання секційних гаражних воріт вам з часом набридне, і більше того, доведеться міняти не тільки сам пристрій, а й ворота цілком.

Сучасні виробники пропонують нам кілька типів автоматики для розпашних воріт. Найпоширенішими з них є лінійні та важелі орні механізми.

Лінійні приводи для розпашні ворота працюють за принципом гідроциліндра, іншими словами, в результаті обертання крутного моменту, який задіює черв'ячний редуктор, планетарний редуктор або масло, коротшає або подовжується шток, який і приводить в рух ворота. Даний тип автоматики є самим популярним, його обирають в 95 випадках зі 100. При використанні такого виду, регулювання секційних гаражних воріт значно спрощується. Підвидами лінійних приводів вважаються механізми з використанням планетарного багатоступінчастого редуктора та гідравлічні механізми.

Важільні приводи повністю відрізняються принципом своєї дії. Вони складаються з двох частин, з'єднаних шарніром, і при відкритті вони розтягуються, а закриваючи ворота, повертаються в початкове положення. В їх основі лежить багатоступінчастий редуктор планетарного або комбінованого типу. Досить великим недоліком такої автоматики є її погане самоблокування.

Вибираючи автоматику для розпашних воріт варто враховувати і напругу, яка подається до них. Існує два варіанти - 24 і 220 вольтні системи. Перша система відрізняється більш високим рівнем безпеки для користувача, але вона більше вразлива до перепадів напруги в мережі. 220 вольтна система, в свою чергу, більш потужна, але не підтримує підключення резервних батарей.