Закрыть
Контактний формуляр

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Ваше місто
Хочу отримати рекламні матеріали
Хочу дізнатися калькуляцію і ціни
Потрібна консультація сервісного відділу
Хочу встановити ділові відносини
Інше

Гаражні ворота

Кожен власник автомобіля має гараж, іншими словами, гараж - це будинок для Вашого автомобіля. А кожен нормальний будинок повинен мати двері, тому і власникові машини потрібно подумати над тим, щоб вибрати хороший і надійні гаражні ворота. Чернівці в цій справі знають толк, так як саме в цьому місті успішно працює компанія «Маркет воріт».

Для того, щоб не помилитися при виборі гаражних воріт, необхідно знати їх стандартну класифікацію.

Компанія «Маркет воріт» пропонує своїм покупцям такі основні типи гаражних воріт:

  • Зсувні або відкидні гаражні ворота. Досить надійні і міцні ворота, при функціонуванні яких задіяно вільний простір (найчастіше стіна) ліворуч і праворуч від прийому. Відкидні ворота бувають ще консольними - такими, які відкидаються вгору. Такі ворота заощадять Ваш час (чого не скажеш про гаражні ворота розпашні), так як при заїзді машини в гараж не треба чекати повного відкриття воріт. Мінус таких воріт - погане функціонування або його відсутність на схилах або інших нерівних поверхнях.
  • Гаражні ворота розпашні - це також міцні ворота, які можуть відкриватися як назовні, так і всередину. Перед тим, як заїхати в гараж, Вам необхідно дочекатися повного їх відкриття. Також необхідно детально продумати можливість автоматизації таких воріт.

Розпашні і зсувні гаражні ворота - це найпопулярніші та доступні багатьом типи воріт в місті Чернівці.

  • Крім цих двох типів, буваю ще й рулонні, підйомно-поворотні ворота секційні гаражні ворота (ціна на такі типи детально розписана у відповідних розділах). Їх Ви також зможете знайти у відповідних розділах нашого сайту. Останні роки модно монтувати секційні гаражні ворота, ціна яких трохи вища.

Сьогодні секційні гаражні ворота, як і інші, Чернівці закуповують у відомих світових виробників, що вберігає від підробок та неякісної продукції,  і гарантує відмінні технічні показники та високий захист від пошкоджень.

Крім різних типів гаражних воріт, наша компанія подбала і про їх дизайн. Ви можете вибрати гаражне полотно, яке буде відповідати вашим смаковим уподобанням, це може бути широка вагонка, дизайн касета або фільонка, або ж просто гладке полотно. Але й тут не все так просто, адже у нас представлений широкий вибір ламінаційних покриттів, і просто величезна палітра для фарбування воріт.

Досить часто буває і таке, що крім самих воріт в гараж ведуть і звичайні двері. Компанія «Маркет воріт» подбала і про такі нюанси дизайну екстер'єру, і тому може взятися за виготовлення дверного полотна, яке буде не тільки відповідати за розміром потрібному Вам отвору, а й мати такий же зовнішній вигляд як і гаражні ворота безпосередньо.

Компанія "Маркет воріт" пропонує якісні гаражні ворота всіх типів (відкідні, розпашні, секційні) за доступною ціною!

 

Серія RSD02

Серія RSD01

Premium

Ламінація і фарбування воріт

Додаткові двері

Дизайн вузька вагонка (гофр) – BASE

Дизайн лінія (широка вагонка) – LINE

Дизайн касета (філонка) – SAFE

Дизайн гладкий - FLAT

Дизайн V-ПРОФІЛЬ