Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Ідеальне співвідношення ціни та якості

Секційні ворота від 13600грн

Якісні ворота

точно під розмір отвору

Традиційні секційні ворота гаражної та промислової серії від провідних європейських виробників.

Image not available
Image not available
Image not available

Найширший вибір ламінації і фарбування воріт

Image not available
Image not available

Ламінація воріт

понад 59 видів плівки

Фарбування по RAL

більше 3000 кольорів

Розрахуйте вартість воріт

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати ворота, які ідеально підійдуть по дизайну, розміру і ціною
Калькулятор вартості

Переваги роботи з нами

  • Працюємо тільки з кращим і перевіреним постачальником Alutech
  • Великий асортимент товарів
  • Робимо ворота на замовлення по Вашому дизайну і враховуємо всі Ваші вимоги
  • Пропонуємо великий вибір Ламінаційні покриттів
  • Надаємо сертифікати якості на всю нашу продукцію і комплектуючі
  /  15

Купити якісні ворота в Україні

"Маркет воріт" - вузькоспеціалізована компанія, яка по праву займає лідируючі позиції на ринку воротних систем для комерційних, побутових і виробничих об'єктів. Багаторічний досвід роботи в даній галузі дозволив виділити із загальної маси декількох виробників, продукція яких володіє кращим показником співвідношення ціни, якості, довговічності й експлуатаційної надійністі. Наша компанія працює тільки з перевіреними на практиці виробами таких брендів, як Alutech, Nice, Comunello і пропонує купити сучасні ворота кращих виробників по вигідним цінам. 

Асортимент і послуги

Здійснює повноцінний супровід об'єкта "під ключ" від підбору обладнання та його постачання, до монтажу, налагодження роботи і обслуговування в процесі експлуатації. У каталозі представлено воротні системи наступних типів:

  • Гаражні ворота розпашні, відкатні, секційні, підйомно-поворотні, консольні та інші. Підібрати і купити ворота можна виходячи з бюджету замовника, особливостей об'єкта і вимог, що пред'являються до функціональності.
  • Промислові ворота для об'єктів різного масштабу. Система підбирається індивідуально під об'єкт, а також різні експлуатаційні особливості. Можливо купити ворота з установкою протипожежних конструкцій, воріт панорамного типу і т. д.
  • Вуличні ворота. Розпашні і зсувні конструкції з різних матеріалів, стилізовані під дизайнерські особливості об'єкта. У цю групу також представлені шлагбауми з різною довжиною і формою стріли.

Кожен вид воротних систем можна оснастити автоматикою відкривання з різноманітними варіантами управління. Також інженери компанії надають монтажні послуги, гарантійний, післягарантійний ремонт і технічне обслуговування воротних систем будь-якого типу.

Гарантія та можливості

Фахівці "Маркет воріт" ретельно вивчають вимоги замовника, характеристики об'єкта в цілому і експлуатаційні особливості. Отримавши всі необхідні дані, представник компанії формує оптимальну пропозицію або кілька пропозицій, які ретельно обумовлюються і узгоджуються з замовником. Далі, в повній відповідності з розробленим проектом, проводиться поставка обладнання та його монтаж безпосередньо на об'єкті замовника. За індивідуальною домовленістю монтажні роботы можуть бути виконаны замовником самостійно або із залученням сторонніх організацій, проте, в подібних випадках нашої компанії і виробник несе гарантійну відповідальність виключно за поставлене обладнання.

 

більше

You are a bot! Go away!