Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Розрахуйте вартість воріт

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати ворота, які ідеально підійдуть по дизайну, розміру і ціною
Калькулятор вартості

Переваги роботи з нами

  • Працюємо тільки з кращим і перевіреним постачальником Alutech
  • Великий асортимент товарів
  • Робимо ворота на замовлення по Вашому дизайну і враховуємо всі Ваші вимоги
  • Пропонуємо великий вибір Ламінаційні покриттів
  • Надаємо сертифікати якості на всю нашу продукцію і комплектуючі
  /  15

Купити якісні ворота в Україні

"Маркет воріт" - вузькоспеціалізована компанія, яка по праву займає лідируючі позиції на ринку воротних систем для комерційних, побутових і виробничих об'єктів. Багаторічний досвід роботи в даній галузі дозволив виділити із загальної маси декількох виробників, продукція яких володіє кращим показником співвідношення ціни, якості, довговічності й експлуатаційної надійністі. Наша компанія працює тільки з перевіреними на практиці виробами таких брендів, як Alutech, Nice, Comunello і пропонує купити сучасні ворота кращих виробників по вигідним цінам. 

Асортимент і послуги

Здійснює повноцінний супровід об'єкта "під ключ" від підбору обладнання та його постачання, до монтажу, налагодження роботи і обслуговування в процесі експлуатації. У каталозі представлено воротні системи наступних типів:

  • Гаражні ворота розпашні, відкатні, секційні, підйомно-поворотні, консольні та інші. Підібрати і купити ворота можна виходячи з бюджету замовника, особливостей об'єкта і вимог, що пред'являються до функціональності.
  • Промислові ворота для об'єктів різного масштабу. Система підбирається індивідуально під об'єкт, а також різні експлуатаційні особливості. Можливо купити ворота з установкою протипожежних конструкцій, воріт панорамного типу і т. д.
  • Вуличні ворота. Розпашні і зсувні конструкції з різних матеріалів, стилізовані під дизайнерські особливості об'єкта. У цю групу також представлені шлагбауми з різною довжиною і формою стріли.

Кожен вид воротних систем можна оснастити автоматикою відкривання з різноманітними варіантами управління. Також інженери компанії надають монтажні послуги, гарантійний, післягарантійний ремонт і технічне обслуговування воротних систем будь-якого типу.

Гарантія та можливості

Фахівці "Маркет воріт" ретельно вивчають вимоги замовника, характеристики об'єкта в цілому і експлуатаційні особливості. Отримавши всі необхідні дані, представник компанії формує оптимальну пропозицію або кілька пропозицій, які ретельно обумовлюються і узгоджуються з замовником. Далі, в повній відповідності з розробленим проектом, проводиться поставка обладнання та його монтаж безпосередньо на об'єкті замовника. За індивідуальною домовленістю монтажні роботы можуть бути виконаны замовником самостійно або із залученням сторонніх організацій, проте, в подібних випадках нашої компанії і виробник несе гарантійну відповідальність виключно за поставлене обладнання.

 

більше

You are a bot! Go away!