Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

ПультиПерейти до перегляду
comunello1

Виробник COMUNELLO (Італія) VIC-4BLACK

16 €
Перейти до перегляду
pult_an_motors_at_4_474-200x200

Виробник AN-MOTORS AT-4 4-Х КАНАЛЬНИЙ

7 €
Перейти до перегляду
chernyj

Виробник COMUNELLO (Італія) VIC-2BLACK

16 €

Однією з основних переваг автоматичних систем відкривання воріт є можливість дистанційного бездротового керування. Для цього використовують спеціалізовані пульти, які можуть бути одноканальними, двоканальними або чотириканальними. Важливо розуміти, що кожен канал призначений для передачі певного запрограмованого сигналу (виконання певної функції).

Представлені пульти гарантовано сумісні з воротними системами і шлагбаумами виробництва Came, An Motors, Nice і Comunello. Якщо потрібно керувати тільки однією системою, то використовують двоканальний пульт, для роботи одночасно з двома системами потрібно чотирьохканальна модель.

Особливості бездротових пультів для воріт

Конструкція пультів складається з компактного корпусу розміром з брелок, вбудованої антени, електроніки (блок передавача сигналу). Можливе програмування дистанційних пультів з блоками управління автоматики відкатних, секційних, розсувних воріт і шлагбаумів. У каталозі представлені пульти ДУ оригінального виробництва, а також універсальні бездротові пульти для автоматичних воріт різних виробників. Програмування пульта проводиться безпосередньо на об'єкті, де розміщена автоматика з приймачем сигналу. Деякі блоки управління дозволяють програмувати одночасну роботу великої кількості пультів управління. Дальність дії даних виробів становить до 50 метрів, в залежності від характеристик конкретної моделі. Живлення здійснюється від компактних батарейок, які не вимагають частої заміни.

Безпека

Автоматичні ворота і шлагбауми призначені, в тому числі, для забезпечення безпеки об'єкта та допуску тільки умовно сертифікованих користувачів. Саме тому всі сучасні пульти управління, в тому числі універсальні, оснащені системою безпеки від несанкціонованого перезапису (перепрограмування) інформації (ключа безпеки). Захист забезпечує можливість відкривання воріт тільки з певного пульта. У зловмисників практично не буде можливості запрограмувати сторонній пульт, щоб отримати доступ до об'єкта.

 

You are a bot! Go away!