Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

ФотоелементиПерейти до перегляду
ЗНИЖКА!
Фотоелементи для воріт DTS Comunello

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) DTS

28 €

Фотоелементи для воротних систем - спеціалізовані оптичні датчики, які істотно підвищують експлуатаційну безпеку конструкції. Вони вловлюють наявність перешкод на шляху закривання полотна (опускання стріли шлагбаума) і відправляють відповідний сигнал на блок управління. При виявленні перешкод (різних предметів, людини, тварини, автомобіля) закривання полотна воріт автоматично зупиняється, що дозволяє уникнути травм і псування майна.

Конструкційні особливості

Фотоелемент, як правило, виконаний з двох модулів. Один з них посилає певний сигнал (передавач), а другий його вловлює (приймач). Якщо на шляху сигналу є перешкода, то приймач не його отримує, що свідчить про необхідність зупинки полотна воріт або стріли шлагбаума.

Підключення датчиків не потребує особливих навичок і знань. Як правило, у блоці управління передбачені роз'єми для підключення фотоелементів. У класичному варіанті передавач підключається через два контакти, а приймач має чотири контакти: живлення, а також пара на прийом і передачу відповідних сигналів від центрального блоку управління.

Підключення та монтаж

Підключати фотоелементи рекомендується багатожильним мідним кабелем у круглій оболонці з перетином 0,5 або 0,75 мм. Для приймача потрібно чотири- або п'ятижильний кабель, а для передавача - двожильний. У деяких конфігураціях блоків живлення підключення здійснюється через конектори, а в деяких пайкою безпосередньо на платі управління.

Встановлювати датчики для гаражних або вуличних автоматичних воріт найкраще на висоті півметра від дороги (середня висота бампера автомобіля). Розташувати їх можна з вуличною або внутрішньої сторони. Для деяких об'єктів може знадобитися установка декількох пар фотоелементів (з обох сторін ворітної системи).

 

You are a bot! Go away!