Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

ПРО НАС

«Маркет Воріт» - компанія професійних інженерів з багаторічним досвідом роботи в сфері воротних систем різного профілю. Кваліфіковані фахівці допоможуть правильно підібрати обладнання за індивідуальні вимоги, встановлять його безпосередньо на об'єкті і нададуть всі необхідні консультації по експлуатації. Також компанія надає послуги з технічного обслуговування і ремонту воротних систем різного типу. 

У салоні «Маркет Воріт» можна ознайомитися із зразками воротних систем, різними видами автоматики, а також додатковими опціональними можливостями. Представники компанії допоможуть підібрати оптимальну систему з урахуванням забарвлення і загальної стилістики конкретного об'єкта. Всі роботи і постачання устаткування здійснюються виключно у документальному порядку, на основі укладеного договору та офіційного рахунку на оплату. Це гарантує повноцінне дотримання умов постачання і гарантійних зобов'язань нашої компанії перед замовником. 

В якості бонусу ми пропонуємо всім нашим клієнтам, що оформили замовлення безпосередньо в салоні, приємну знижку до 10% від загальної вартості обладнання і послуг. 

Висока кваліфікація персоналу і багаторічний досвід роботи компанії в цілому дозволив нам напрацювати солідний портфель корисних зв'язків з виробниками і постачальниками обладнання. Ми пропонуємо вам воротні системи кращих виробників, які зарекомендували себе виключно з позитивного боку, що багаторазово перевірено на практиці. У каталозі представлені автоматичні ворота Alutech  з офіційною гарантією строком до п'яти років.

Також в асортименті представлені ворота і шлагбауми бюджетного цінового діапазону, які при порівняно низькій ціні мають масу переваг перед продукцією інших виробників. 

«Маркет Воріт» - провідний постачальник воротного обладнання

  • Виробництво і монтаж ворітної продукції нашою компанією здійснюється вже більше 10 років. Портфоліо налічує більше 5000 реалізованих проектів з монтажу автоматичних воріт, шлагбаумів, ролетних систем і т. п.
  • Монтажні, ремонтні або обслуговуючі бригади прибувають на об'єкт протягом двох днів з моменту подачі відповідної заявки.
  • В каталозі «Маркет Воріт» представлена тільки перевірена продукція, а всі послуги здійснюються виключно кваліфікованими працівниками з практичним досвідом робіт більше трьох років. 
  • Багаторічна співпраця з провідними виробниками в галузі дозволяє представляти вигідні ціни на будь ворітної обладнання. Можлива оплата банківською картою або переказом на рахунок в банку. 
  • Власний виробничий майданчик з передовою фарбувальної камерою дозволяє пропонувати продукцію за дуже вигідними цінами. 
  • Все обладнання супроводжується сертифікатами, що підтверджують якість та відповідність нормам безпеки, а на послуги монтажу надається розширена гарантія строком на 24 місяці. 
  • Компанія є офіційним представником продукції провідного у галузі виробника Alutech (Алютех). Всі працівники проходять регулярну стажування безпосередньо у навчальних центрах виробників, завдяки чому кожен представник «Маркет Воріт» володіє повноцінним спектром технічних знань в області воротних систем. 
  • До безпосереднього монтажу воріт, ролет, шлагбаумів або допускаються тільки працівники з досвідом не менше трьох років, які пройшли обов'язкову підготовку в навчальних центрах представлених в каталозі виробників.

You are a bot! Go away!