Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

ЛампиПерейти до перегляду
Сигнальная лампа для ворот AN-Motors F5000

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) F5002

12 €
Перейти до перегляду
43cvdeap

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) SWIFT

17 €
Перейти до перегляду
Сигнальная лампа для ворот AN-Motors F5000

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) F5000

21 €

Сигнальні лампи для воріт є компонентом системи безпеки. Їх основне призначення - візуальне попередження оточуючих про закривання або відкриванняі стулки. Даними виробами комплектують гаражні та вуличні автоматичні ворота, а також шлагбауми на різних об'єктах.

Типи сигнальних ламп

Лампи для воротних систем можуть підключатися до блоку управління автоматикою. Найбільш прості варіанти підключаються проводом, а більш сучасні конструкції передбачають незалежне живлення з бездротовим підключенням до централізованої системи управління автоматичними воротами. У цілому, розрізняють два найбільш поширених типів ламп, в залежності від джерела світла:

  • Лампи розжарювання. Відрізняються низькою вартістю і малим терміном служби. Робота супроводжується виділенням певної кількості тепла, яке може негативно позначатися на стані плафона.
  • Світлодіодні. Сучасні лампи з великим терміном служби, низьким енергоспоживанням. В процесі роботи тепло виділяється в дуже малих кількостях, завдяки чому плафон не “вигорає” і зберігає свій колір у процесі експлуатації.

У свою чергу, плафон сигнальної лампи може бути виконаний з високоміцного пластика. У них передбачена система миготіння, яка забезпечує привернення уваги користувачів. Лампа миготить до тих пір, поки воротна система не закриє (відкриє) стулки повністю. Як правило, всі проблискові лампи для воріт виконані з високим класом захисту від потрапляння вологи, перепадів температур, дії ультрафіолету. Такі вироби можна безпечно розміщувати під відкритим небом.

Для довідки: бездротові сигнальні лампи підключаються до незалежного джерела живлення. Вони укомплектовані антеною, яка служить виключно для посилення (збільшення радіусу дії) сигналу приймача блоку управління.

Установка

Установка сигнальних ламп здійснюється на спеціалізовані кріплення під вертикальну або горизонтальну основу. Як правило, їх розміщують з боку вулиці або двору. Можлива установка над огорожею, коли лампа добре проглядається з обох сторін воротної системи.

 

You are a bot! Go away!