Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія)Перейти до перегляду
43cvdeap

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) SWIFT

23 €

Сигнальні лампи для воріт Comunello є компонентом системи безпеки, і служать для візуального оповіщення оточуючих про початок руху стулок воріт. У момент включення приводу, блок управління передає сигнал на лампу, яка починає блимати, попереджаючи про потенційну небезпеку. Передача сигналу здійснюється бездротовим способом.

Компанія «Маркет Воріт» є офіційним дилером продукції Comunello в Україні, і постачає виключно оригінальну продукцію з підтвердженою якістю, а також гарантійною і післягарантійною підтримкою. На сайті можна купити будь-які компоненти для комірних систем даного виробника, а також розмістити замовлення на розробку воріт або систем безпеки для існуючої автоматики. При цьому, ціна на лампи для автоматичних воріт і послуги підтримується на конкурентоспроможному рівні, при високій якості сервісу.

Особливості

Лампа для воріт Comunello виконана з плафоном з міцного пластику жовтого кольору. Вироби характеризуються високим рівнем захисту від проникнення пилу і води, а також мають наступні особливості:

Підсвічування на базі довговічних світлодіодних ламп, які мають високий термін служби, споживають мінімум електроенергії, не виділяють велику кількість тепла і не вимагають регулярної заміни.

Лампа для воріт «Комунелло» укомплектована  інтегрованою антеною 433 МГц. Може використовуватися в складі систем з блоками управління, робоча частота яких дорівнює 433,92 МГц.

Також служить в якості підсилювача сигналу, збільшуючи радіус дії бездротових передавачів (брелоків), і фільтруючи ефір від різних перешкод.

Виробник Comunello комплектує проблискові лампи універсальним кронштейном, який дозволяє міцно закріпити пристрій на вертикальній або горизонтальній площині. Можливе живлення від мережі 24В постійного або змінного струму. Бренд передбачив можливість різних режимів роботи лампи, серед яких «миготіння» і «постійне світіння».

Рекомендується обов'язкове застосування лампи для розпашних воріт, де відкривання стулок становить потенційну небезпеку для оточуючих. Також лампи можна використовувати в складі автоматики шлагбаумів і для гаражних воріт, що особливо важливо на об'єктах, де є маленькі діти. Для воріт даний виріб забезпечить попередження оточуючих про можливий проїзді транспорту, що особливо важливо на об'єктах з ускладненим оглядом вхідної групи.

 

 

 

більше

You are a bot! Go away!