Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Фурнітура для відкатних ворітПерейти до перегляду
Консольный набор для ворот весом до 400 кг

Виробник ROLLGRAND Консольный набір №2 (до 800 кг)

170 €
Перейти до перегляду
Консольный набор для ворот весом до 400 кг

Виробник ROLLGRAND Консольный набір №3 (до 400 кг)

98 €

Функціональність будь-яких воріт забезпечується фурнітурою, яка дозволяє зрушувати полотно в сторону, відкриваючи отвір для проїзду або входу людини. Основним елементом є спеціалізовані роликові опори, які зазнають високого навантаження і піддаються зносу. Як правило, ролик можна придбати окремо або в повноцінному монтажному комплекті, який включає вловлювачі, опорні і підтримувальні ролики, які спрямовують шину й інші елементи.

Критерії вибору

При виборі фурнітури слід керуватися параметрами полотна воріт - фізичні розміри і вага. Також важливо враховувати інтенсивність експлуатації системи, що дозволить підібрати фурнітуру з оптимальним ресурсом. У каталозі представлені вироби виробництва Alutech і Rollgrand, які володіють високим ресурсом при порівняно доступній ціні.

Обираючи фурнітуру для облаштування нових воріт, доцільно купувати повноцінний комплект, який містить всі необхідні для монтажу системи деталі. У разі здійснення ремонтних робіт, краще купувати деталі окремо, що дозволить заощадити на покупці непотрібних елементів.

Комплекти фурнітури і додаткові опції

Заводські комплекти фурнітури включають всі необхідні для установки деталі на стандартне зсувне полотно. Для індивідуально виготовлених конструкцій може знадобитися додаткова фурнітура:

  • Посилений кронштейн для кріплення опорного роликового механізму.
  • Верхній уловлювачі (фіксатори) полотна воріт.
  • Зубчаста рейка для установки автоматизованої системи відкривання.
  • Універсальні кронштейни, підставки, опорні елементи і т. д.

Представлені в каталозі виробники виготовляють фурнітуру виключно з міцної конструкційної сталі, а деякі елементи - з нержавійки. При цьому, всі компоненти, що піддаються навантаженю, виконуються зі значним запасом міцності, що дозволяє гарантувати тривалу експлуатацію без поломок і необхідності ремонту. При цьому, важливо своєчасно і правильно виконувати обслуговування фурнітури, яке зводиться до змащення спеціалізованими сумішами. Також тривалий термін служби можливий тільки за умови правильної установки системи, в тому числі зведенні міцного фундаменту воріт.

 

You are a bot! Go away!