Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Виробник ROLLGRANDПерейти до перегляду
Консольный набор для ворот весом до 400 кг

Виробник ROLLGRAND Консольный набір №2 (до 800 кг)

170 €
Перейти до перегляду
Консольный набор для ворот весом до 400 кг

Виробник ROLLGRAND Консольный набір №3 (до 400 кг)

98 €

Фурнітура Rollgrand для відкатних воротних систем

Принципова схема воріт відкатного типу досить проста, і включає кілька важливих елементів — зсувне полотно і опорні елементи. При цьому, рух стулки проводиться в сторону, спеціалізованим роликовим направляючим на консольній балці. Компанія Rollgrand спеціалізується на виробництві фурнітури, і пропонує всі необхідні комплектуючі, в тому числі, для комірних систем зі зсувною стулкою.

Комплекти фурнітури

Фурнітура до відкотних воріт Rollgrand представлена монтажними комплектами, до складу яких входять різні механічні і кріпильні елементи. Для зсувних воріт представлені комплекти, до складу яких входить наступна фурнітура Ролград:

  • Металевий профіль (консоль), що передає зусилля від стулки на фундаментну основу ворітної системи. Виготовлений з високовуглецевої сталі.
  • Роликові опори. Виконані з суцільнометалевими роликами або з роликами на полімерній шині. Останні забезпечують більш тиху роботу системи, однак, володіють меншим ресурсом.
  • Уловлювачі стулок. Профільовані пластини, що виконують роль обмежувачів, а також забезпечують рівне примикання стулки до вертикальної опори.
  • Накатні ролики, обмежувачі, заглушки, кріпильні пластини і т. п.

Вся фурнітура Rollgrand до воріт, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, виготовляється вузькоспеціалізованим українським підприємством в Запоріжжі. Роликові опори і консоль підбирають з урахуванням ваги стулки. В асортименті представлена фурнітура до воріт Rollgrand в комплектах з різним числом деталей, розрахованих на певне навантаження.

Консольна направляюча і ролики

Фурнітура Rollgrand, купити яку можна в нашому магазині, представлена продукцією оригінального виробництва. Серед основних елементів будь-якого комплекту — опорні ролики і спрямовуюча консольна балка. Дані елементи виготовляються з високоміцної сталі, яка володіє максимально можливим ресурсом. При цьому, консоль виконана в унікальній формі (власна розробка виробника), яка забезпечує стабільну роботу системи в будь-яких погодних умовах, і володіє високою жорсткістю.

Фурнітура Rollgrand, ціна якої зазначена в каталозі, ретельно опрацьована, і протестована з урахуванням регіональних експлуатаційних вимог. Також фурнітура Rollgrand розроблена з урахуванням кліматичних змін, що дозволяє забезпечувати стабільну роботу воріт у будь-який час року, не залежно від погодних умов. Фурнітура Rollgrand в Україні отримала масу позитивних відгуків від користувачів, а ціна підтримується на прийнятному рівні при високій якості виготовлення.

більше

You are a bot! Go away!