Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Монтаж воріт

Фундаментальним етапом, що дозволяє точно розрахувати вартість виробу (ролети, ворота, двері), а також виготовити його під конкретний об'єкт, є замір. Фахівці нашої компанії виїжджають на об'єкт і виробляють необхідні заміри з урахуванням особливостей монтажу конструкції для кожного отвору окремо. Враховується можлива необхідність установки заставних елементів, кріплення, а також зведення підсилювальних конструкцій. Тільки після проведення всіх необхідних вимірювань і визначення схеми монтажу формується підсумкова ціна. Час і дата приїзду замірника визначаються в індивідуальному порядку, у тому числі в зручний для замовника час. 

1. Доставка

Наша компанія здійснює доставку продукції по регіонах України кількома способами:

 • Кур'єрськими службами. Співпрацюємо з перевізниками САТ та Інтайм. Можлива доставка в будь-який регіон України за тарифами перевізника. 
 • Власним транспортом компанії. Вартість послуги визначається індивідуально.

2. Монтаж

Монтажні роботи здійснюються інженерами з досвідом роботи в даній галузі не менше трьох років. Всі монтажники є штатними співробітниками компанії і проходять регулярну атестацію. Наші фахівці виконують всі роботи виключно грамотно і акуратно, що дозволяє надавати офіційну гарантію на монтаж. При цьому, гарантія якості обумовлена декількома ключовими факторами:

 • Всі співробітники володіють високою кваліфікацією і допускаються до безпосередньої роботу лише при наявності практичного досвіду не менше 3-х років. 
 • Монтажні бригади володіють всім необхідним обладнанням для проведення робіт. В роботі використовується виключно сучасні інструменти і вимірювальні прилади з мінімальним рівнем похибки. 
 • Роботи з монтажу, налагодження і запуску здійснюються виключно у відповідності з регламентними вимогами виробника. 

Монтажні роботи нашими бригадами здійснюються тільки в межах Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької області. 

Послуги і сервіс

На всі монтажні роботи, проведені фахівцями нашої компанії, надається документально підтверджена гарантія строком на 24 місяці. Її дія поширюється за умови регулярного технічного обслуговування (контрольної перевірки) представниками нашої компанії, що виконується раз на півроку. 

1. Регламентне сервісне обслуговування

Технічне обслуговування ролет, воріт, шлагбаумів та інших конструкцій дозволяє істотно збільшити термін служби виробів, а також попереджувати непередбачені поломки. Дані вироби складаються з безлічі рухомих деталей, які в процесі роботи активно зношуються, що може призвести до суттєвих пошкоджень суміжних компонентів. У підсумку, вартість ремонтних робіт значно збільшується. Регламент передбачає ретельну діагностику всіх компонентів системи, а також ряд інших сервісних заходів. Як показує практика, регулярне технічне обслуговування обходиться істотно дешевше, ніж заміна зношених деталей. Крім того, забезпечує стабільну і справну роботу конструкцій незалежно від зовнішніх факторів. Саме тому експерти нашої компанії рекомендують замовити послугу «технічне обслуговування», яка включає:

 • Попередню діагностику (огляд) системи в цілому, в тому числі перевірку працездатності.
 • Ретельний огляд всіх різьбових з'єднань. Здійснюється підтяжка ослаблених елементів. Зношені кріплення замінюються новими з проведенням заходів щодо усунення ослаблення різьбового з'єднання в ході подальшої експлуатації. Також перевіряються зварні шви і з'єднання. 
 • Регулювання проміжків для мінімізації зносу, забезпечення стабільної роботи системи і попередження поломок.
 • Діагностику працездатності кінцевих вимикачів з налагодженням їх роботи. 
 • Перевірку і налаштування торсійних механізмів, електричних ланцюгів і приводів, системи управління на програмному та компонентному рівнях. 
 • Видалення старого мастила з нанесенням нових сумішей на рухомі деталі.
 • Підсумкові пусконалагоджувальні роботи з перевіркою працездатності всієї системи в цілому, а також діагностикою взаємодії основних рухомих компонентів.

У разі виявлення серйозних поломок, критично зношених деталей, а також інших неполадок в окремому порядку майстри нашої компанії проводять всі необхідні ремонтні роботи.

2. Ремонтні роботи

Воротні системи, шлагбауми, автоматичні двері та інші конструкції не рідко вимагають відновлення через не проведене своєчасно обслуговування, механічні пошкоджень або природне зношення деталей після тривалої експлуатації. У подібних випадках фахівці нашої компанії виконують вузловий ремонт (заміна несправних компонентів) з можливим відновленням працездатності певних елементів конструкції. Технічно складні системи не рекомендується ремонтувати самостійно, щоб уникнути одержання травм і збільшення вартості робіт за появи додаткових ушкоджень. 

Інженери нашої компанії виконають ремонт автоматичних дверей, воріт і ролет з гарантованою якістю в стислі терміни. Щоб скористатися послугами «ремонт» або «сервісне обслуговування», достатньо зателефонувати за вказаним на сайті телефоном і оформити відповідну заявку. У разі неполадок з автоматичними дверима, ролетами або воротами у заявці потрібно вказати марку та модель обладнання або номер договору (для об'єктів, де встановлено обладнання нашої компанії). Це дозволить бригаді (майстру) перед виїздом підготувати необхідний інструмент та запчастини, які можуть знадобитися для відновлення працездатності виробу. Саме так наші інженери, в більшості випадків, проводять ремонт за фактом першого приїзду на об'єкт. В іншому випадку, представник компанії складає акт з переліком дефектів та акт приймання-передачі устаткування на ремонт. Після ретельної діагностики і виявлення поломок в умовах майстерні, представник компанії зв'язується з вами і повідомляє всі деталі по ремонту: вартість, терміни, можливі варіанти проведення ремонту і т. д.

 

You are a bot! Go away!