Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Відкатні воротаУ приватному секторі, а також на обгороджених об'єктах широке застосування отримали відкатні ворота. Відмінною особливістю є метод відкривання: полотно спирається на роликову опору і пересувається по направляючій рейці. Популярність даних виробів обумовлена порівняно низькою ціною, високою надійністю, а також відсутністю необхідності складного технічного обслуговування., тому купити відкатні ворота вигідно та просто.

Конструкційні особливості

Відкатні ворота зводять виключно на базі надійної фундаментної основи. Всі елементи виконані з максимально високим ресурсом, що забезпечує безперервну експлуатацію протягом десятків років. Конструкція включає:

  • Нерухомі вертикальні стійки (стовпи). Основний стовп обов'язково встановлюється на фундамент, так як саме він приймає на себе все навантаження.
  • Каркасну систему полотна з можливістю заповнення різноманітними матеріалами. Являє собою металевий остов стулки. Металопрофіль підбирається відповідно до характеристик матеріалів заповнення.
  • Комплект фурнітури: основні і підтримуючі роликові механізми, балки, напрямні елементи, фіксатори і т.п.

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ І ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Розрахувати вартість, щоб купити відкатні ворота

Заповнення рами стулки можна виконати за допомогою різних матеріалів. Можна вибрати недорогий сталевий профільований лист, профільований алюміній, сендвіч-панелі, дерев'яну обрешітку, ковані конструкції з декором, класичну металеву обрешітку і т.п. Досить часто раму стулки заповнюють тим же матеріалом, з якого виготовлений паркан.

1. Несуча балка

Силовий елемент конструкції зсувних воріт. Передає навантаження від воріт на фундамент. Завдяки спеціальному профілю, конструкція надійно утримується на роликових опорах.

2. Роликові опори

Забезпечують рух всієї конструкції в заданій площині, а так само приймають навантаження від полотна воріт, і розподіляють її на фундамент.

3. Нижні уловлювачі

Розвантажувальна площадка для воріт. Закриваючись, стулка наїжджає на уловлювачі, при цьому ворота отримують додаткову точку опори.

4. Кінцевий ролик

Взаємодіє з нижнім уловлювачем. Наїжджаючи на нього, ворота отримують додаткову точку опори.

5. Заглушка

Служить для запобігання попадання забруднень в направляючу балку.

6. Направляюча ролика

Кріпиться на верхню частину стулки і фіксує її, дозволяючи в той же час рухатися в заданій площині.

Фундамент - надійна основа воріт відкатного типу

Для монтажу воріт зводиться потужний заставний фундамент, розміри якого визначаються габаритами прорізу (полотна) воріт. Як правило, підбирають довжину фундаменту не менше половини від ширини прорізу. Глибина закладки може досягати двох метрів і більше. Основа встановлюється на тому боці, куди від'їжджає полотно воріт, починаючи від краю отвору.

У процесі підготовки підстави передбачаються закладні конструкції, інженерні комунікації та інші деталі, передбачені технічним завданням на розробку об'єкта. Правильне облаштування фундаменту воріт гарантує високий ресурс конструкції, безвідмовну роботу і легкість монтажу всіх елементів.

 

Оформляйте заявку зараз і отримайте знижку 5%

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК ЗА 5 ХВИЛИН

You are a bot! Go away!