Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Розпашні воротаНаша компанія пропонує купити розпашні ворота власного виробництва. Класична конструкція воріт базується на розсувних стулках і надійних петлях. Саме такими воротами обладнана переважна більшість приватних будинків і обгороджених об'єктів з обмеженим доступом. Популярність розсувних воріт обумовлена максимальною простотою конструкції, великими можливостями в області декорування, відсутністю необхідності регулярного технічного обслуговування, а також терміном служби більше 30 років.

Конструкційні особливості

Конструкція розсувних воріт включає кілька основних елементів: надійні петлі для кожної стулки (мінімум пара петель на кожну стулку воріт), два каркаса стулок, запірна фурнітура та вертикальні бічні стовпи. При цьому кожен покупець подібної конструкції може вибрати різне заповнення каркаса полотен:

Профільований лист

Можна використовувати недорогий оцинкований метал з різними типами забарвлення, а також сучасний металопрофіль з текстурованим покриттям «під дерево».

Сендвіч панелі

На вибір представлені варіанти з гладкою або рельєфною поверхнею - гофр, мікрохвиля, фільонка. Також можна підібрати варіант з тисненням поверхні.

Типи сендвіч-панелей

Прокатний профільований алюміній

Матеріал має малу вагу, не схильний до впливу корозії і дуже міцний. Відмінно гармонює з різними видами фасадної обробки, покрівельних матеріалів і загороджень.

Металеві грати, кування

Класичний варіант для огорож, які відкривають повноцінний огляд на дворову територію. Можливе виготовлення простої металевої обрешітки з декоруванням кованими елементами.

Комбінація матеріалів

За індивідуальною домовленістю, представлені вище матеріали можна комбінувати між собою, домагаючись необхідного стилістичного результату.

Матеріали заповнення розсувних полотен можуть бути підібрані замовником воріт індивідуально.

Монтаж розсувних воріт

Правильний монтаж розсувних воріт завжди проводиться на підставі технічного завдання. Щоб забезпечити максимально тривалу і безперебійну експлуатацію, важливо облаштувати надійну фундаментну основу під опорні стовпи. Дана міра дозволить зберегти всі геометричні параметри конструкції протягом десятків років, що забезпечить істотне зниження навантажень на петлі та інші конструкції воріт.

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ І ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Розрахувати вартість, щоб купити розпашні ворота.

 

Оформляйте заявку зараз і отримайте знижку 5%

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК ЗА 5 ХВИЛИН

You are a bot! Go away!