Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

ОгорожіОгорожі горизонт

Огорожі горизонт - “глухий” металевий паркан. У конструкції застосований посилений замок з’єднання профілів. Кожен з профілів має два ребра жорсткості - це є важливою перевагою секційного паркану. При товщині металу 0.45 мм сумарна товщина ребра жорсткості профілів становить - 0.9 мм. В конструкції використані приховані кріплення. Огорожа “Горизонт” є металевою конструкцією підвищеної міцності.

Ограды горизонт Ограды горизонт

Металева огорожа штакетник

Штакетник - вид металевого паркану, який забезпечує хорошу провітрюваність і освітленість ділянки. Продумана конструкція цього металевого паркану гарантує стійкість огорожі до вітрових навантажень. Профіль “Штакетник” кріпиться на горизонтальні напрямні та стовби. Застосовувані металовироби: закльопки та саморізи.

Забор штакетник Забор штакетник

Висота огорожі - до 3.0 м.

Сталь оцинкована, з якої виробляється цей паркан, не піддається корозії. Полімерне покриття профілю якісне та не вигоряє. Тому він надовго зберігає естетичний зовнішній вигляд, на відміну від його “дерев’яного прототипу”. Можна вибрати будь-який колір металевого паркану з каталогу RAL. “Паркан” кріпиться на будь-які стовби: з металу, цегли, каменю чи бетону.

Металеві огорожі - євро-жалюзі підсилені

Євро-жалюзі підсилені - одна з найнадійніших моделей огороджень, яка підкреслює певний рівень достатку власників будинку. Секції огорож можуть бути довжиною 2.0, 2.5, 3.0 м. Матеріал - оцинкована сталь з полімерним покриттям. Вибір кольорів секцій дуже широкий, згідно каталогу RAL. Тому, є можливість підібрати паркан в одній кольоровій гамі з дахом та стінами будинку.

Секції цього паркану-жалюзі можуть кріпитися на металеві, цегляні або бетонні стовпи. До них кріпляться напрямні, в які вставляються підставки, що визначають крок горизонтальних ламелей. Доставка підсилених євро-жалюзі здійснюється у вигляді елементів, які збираються безпосередньо на місці.

Переваги моделі

Довговічність огорожі:
 • завдяки відмінним антикорозійним властивостям оцинкованого металу і технологічно прорахованій конструкції огорожі;
 • гарантована непроглядність ділянки, обумовлена кутом нахилу ламелей;
 • хороша провітрюваність приватної території;
 • надійність конструкції: стійкість на прогин і надійно зафіксовані ламелі;
 • естетичний та акуратний зовнішній вигляд з обох сторін завдяки прихованим елементам кріплення.
Огорожі-жалюзі ідеально підходять для огорожі:
 • індивідуальних ділянок;
 • заміських готелів;
 • відпочинкових комплексів;
 • ресторанів;
 • котеджних містечок;
 • приватних територій.
Преимущества модели Преимущества модели
Подати заявку на консультацію

Візерункові металеві огорожі

Візерункові огорожі - сучасне рішення в оздобленні будинків. Візерункові огорожі виготовляються за допомогою плазмової обробки металу, при якому в якості ріжучого інструменту замість різця використовується струмінь плазми. Це дозволяє втілити різноманітні візерунки та поєднати з основною огорожею. Метал проходить стадії очистки піскоструєм та на завершальному етапі полімерне покриття, що не вигорає та стійке до зовнішнього середовища. Товщина металу може бути до 16 мм, що гарантує надійність та повне збереження геометрії всієї конструкції огорожі.

Колір візерункової огорожі можна вибрати по каталогу RAL відповідно до гами всього архітектурного ансамблю. Такі огорожі підкреслять вишуканий смак володарів та створять неповторний індивідуальний стиль затишного житла. Малюнки можна обрати будь-якого дизайну або на вибір за взірцями різного стилю: класичний, модерн, hi-tech, фьюжен.

Візерункові огорожі - рішення, що вражають!

У компанії МаркетВорот ви можете купити і замовити з установкою металеві паркани та огорожі на будь-який смак за найкращими цінами від виробника в м. Чернівці. Ми втілимо ваші мрії!

Узорчатые ограды Узорчатые ограды Узорчатые ограды Узорчатые ограды

Наші салони в м.Чернівці

Адреси: Вул.Чкалова, 21б Вул.Калинівська, 13г
Територія оптового ринку “Добробут”,
ангар№9
Узорчатые ограды
Телефони офісу:

+38 (050) 309-10-10
+38 (067) 360-57-97
Телефони оптового відділу:

+38 (067) 204-04-40
+38 (050) 475-72-22
Телефони сервісної служби:

+38 (067) 433-66-28
+38 (050) 430-89-70