Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика для розпашних ворітПерейти до перегляду
am-5000kit

Автоматика виробник Alutech серія Ambio AM-5000KIT

479 €
Перейти до перегляду
sole1

Додаткові аксесуари Сигнальна лампа SL-U

23 €
Перейти до перегляду
provodnye_fotoelementy_lm-l

Додаткові аксесуари Фотоелементи провідні, компактні LM-L

24 €
Перейти до перегляду
1500n

Додаткові аксесуари Радіоприймач універсальный AR-1-500N

21 €
Перейти до перегляду
78680624_images_11494779086

Додаткові аксесуари 4-х канальный пульт дистанційного управління AT-4N

11 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
abacus_1

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) ABACUS AS-300KIT

435 €
Перейти до перегляду
759891316_w640_h640_screenshot_3_

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) ASW4000KIT

444 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
abacus_1

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) ABACUS AS-500KIT

489 €

Будь-які класичні розсувні ворота можна обладнати системою автоматичного відкривання і закривання з дистанційним управлінням. Стандартна комплектація включає привід правої і лівої стулки, кілька бездротових пультів, загальний блок управління, а також інші комплектуючі в залежності від моделі та виробника (фотоелементи, сигнальні лампи, зовнішні приймачі і т.п.). Вибір конкретної автоматики здійснюється, в першу чергу, зважаючи на параметри конструкції - габаритні розміри і вагу стулки. Для об'єктів з інтенсивним рухом слід обирати автоматику промислового типу, яка має володіє можливістю тривалої роботи і підвищеним ресурсом деталей.

Оформляйте заявку зараз і отримайте знижку 5%

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК ЗА 5 ХВИЛИН

Типи і особливості автоматики для розсувних воріт

Автоматика для розсувних воріт може відкривати стулки, як всередину, так і назовні. Існує ряд обмежень по максимальному куті зовнішнього відкривання, що вирішується індивідуальним вибором певного типу привідного механізму. У каталогах таких виробників, як Came (Італія), An Motors (Тайвань), Nice (Італія), Comunello (Італія), зустрічається автоматика двох видів:

  • Лінійна. Виконана на базі черв'ячного або планетарного механізму з електричним приводом. Електромотор обертає ходовий гвинт, забезпечуючи лінійне переміщення з'єднаної зі стулкою каретки по різьбі. Подібні конструкції надійні, відчувають менше механічних навантажень. Не завжди можливо встановити подібну автоматику на глибоко утоплених в отвір воротах, а також забезпечити кут зовнішнього відкривання на рівні 90 градусів.

  • Важільна. Як правило, розробляється на базі планетарного механізму, який обертає ведучий важіль. За рахунок шарнірного з'єднання провідний важіль штовхає ведений важіль, що призводить стулку воріт в рух. Такі вироби підходять для воріт, утоплених в отвір на 25-30 і більше сантиметрів. При цьому, можливе повноцінне відкривання на 90 градусів, як назовні, так і всередину.

В цілому, лінійна автоматика для розпашних воріт має низку незаперечних переваг. Також, за рахунок відсутності вільного зворотного ходу, в моделях з черв'ячним механізмом досягається висока безпека від несанкціонованого відкривання стулок. При цьому на деяких об'єктах можна встановити виключно важільну.

 

You are a bot! Go away!