Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь)Перейти до перегляду
759891316_w640_h640_screenshot_3_

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) ASW4000KIT

425 €

Автоматика AN-MOTORS для воріт розпашного типу

Торгова марка AN-MOTORS належить групі компаній «Алютех», продукція якої широко відома в країнах СНД і за його межами. При цьому, продукція виробляється за унікальним технологіям, розробленим на підставі реального експлуатаційного досвіду.

Автоматика для розпашних воріт AN-MOTORS, купити яку можна в нашій компанії, поставляється в оригінальній заводській комплектації з повноцінною гарантійної та післягарантійної підтримки. Вся продукція повністю оптимізована для цілорічної експлуатації з урахуванням регіональних кліматичних змін. Крім того, автоматика для розпашних воріт AN-MOTORS в Україні отримала масу позитивних відгуків від користувачів, а її якість можна порівняти з більш дорогою продукцією європейських і західних виробників.

Рішення для розпашних воротних систем

Для розпашних воріт можна придбати комплект автоматики, який включає мінімальний набір компонентів для роботи системи. Комплект автоматики для розпашних воріт AN-MOTORS в заводській комплектації включає наступні компоненти:

  • Два приводи важільного або лінійного типу на кожну стулку воріт.
  • Блок керування приводами з приймачем бездротових сигналів.
  • Два брелка дистанційного управління.

Вся автоматика для розпашних воріт Ан Моторс випускається на фабриці в КНР, а головний офіс виробника і конструкторське бюро розташовані в Республіці Білорусь. При цьому, на виробничих лініях передбачений багатоступінчастий контроль якості, завдяки чому кожен користувач отримує максимально надійну систему, що не поступається європейським аналогам.

На сайті нашої компанії можна купити автоматику для розпашних воріт AN-MOTORS оригінального виробництва, що підтверджується сертифікаційними документами. Прямий контракт з виробником дозволяє пропонувати вигідні ціни на весь асортимент продукції, а фахівці компанії пропонують повний комплекс монтажних і сервісних послуг в області воротних систем побутового і промислового призначення.

Ціни і комплектація

Автоматика для розпашних воріт AN-MOTORS підходить для воріт із шириною стулки від 3 метрів при вазі не більше 400 кг. При цьому, кожен компонент системи виконаний з захистом класу IP54, а безпечна експлуатація автоматики можлива навіть при негативних температурах.

Вся автоматика для розпашних воріт AN-MOTORS, ціна якої зазначена в каталозі, включає повноцінний заводський комплект. Для розширення функціональності системи на сайті можна підібрати усі необхідні компоненти, в тому числі додаткові пульти керування, сигнальні лампи, датчики і т. п.

більше

You are a bot! Go away!