Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія)



Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
abacus_1

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) ABACUS AS-300KIT

435 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
abacus_1

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) ABACUS AS-500KIT

489 €

Автоматика для розпашних воріт COMUNELLO

Автоматика для розпашних воріт COMUNELLO — продукція італійського виробника, який випускає широкий асортимент рішень для автоматизації гаражних систем різного типу. Автоматика для розпашних воріт COMUNELLO в Україні отримала масу позитивних відгуків від користувачів, так як володіє оптимальним співвідношенням ціни та якості, і бездоганно працює з урахуванням регіональних кліматичних умов.

Асортимент продукції

У каталозі представлені автоматика для розпашних воріт Комунелло лінійного типу. У комплект входять два електромеханічних приводу для кожної стулки. Молодша модель розрахована на роботу зі стулками шириною не більше 2,2 метра при вазі до 300 кг. Також виробник випускає важільні приводи серії Condor для воріт з аналогічними параметрами стулок.

Корпус приводів володіє класом захисту IP44, і виготовлений з алюмінію. Живлення здійснюється від мережі 230В, а всі механізми розраховані на високу навантаження з інтенсивністю використання на рівні 30%.

Вся автоматика для розпашних воріт COMUNELLO, ціна вказана з урахуванням заводської комплектації, може експлуатуватися в декількох режимах (налаштовуються індивідуально). Для приводів можна налаштувати:

  • Час паузи до моменту автоматичного закривання стулок.
  • Кінцеві положення кожної стулки.
  • Час уповільнення для плавної роботи і т. п.

В приводах передбачена система розблокування ключем на випадок відсутності живлення в мережі, яка дозволяє відкривати ворота вручну.

Комплектація і додаткові елементи

Базовий комплект будь-якого приводу, що складається з декількох деталей: пара електромеханічних приводів, блок управління з приймачем, дистанційні пульти. В залежності від моделі заводська комплектація може мінятися.

Для забезпечення необхідної функціональності комплект автоматики для розпашних воріт COMUNELLO можна додатково укомплектувати пультами управління на всіх членів сім'ї, обмежувачами закривання стулок, фотодатчиками, сигнальними лампами, ключами аварійного розблокування і системою аварійного живлення. Також у нашій компанії можна купити автоматику для розпашних воріт COMUNELLO з професійною установкою і всіма необхідними монтажними комплектуючими.

Автоматика для розпашних воріт COMUNELLO, купити яку можна в нашому магазині, поставляється в оригінальній комплектації з детальною інструкцією. У ній описані всі можливості обраного комплекту і деталізація процесу налаштування за допомогою індикаторної світлодіодним панелі на блоці управління.

 

 

більше

You are a bot! Go away!