Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Ролетні системи AlutechДля об'єктів, де потрібна підвищена безпека, широко використовують спеціалізовані ролетні системи. Закріплені між собою шарнірно профілі утворюють єдине полотно, яке компактно згортається в рулон при відкритті отвору. У каталозі компанії Alutech представлено два види даних виробів:

Ролети на базі профілів роликової прокатки

Ролети на базі профілів роликової прокатки з заповненням спеціалізованим пінним матеріалом. Виконані з алюмінію, з двошаровим зовнішнім покриттям, що захищає від корозії. За рахунок заповнення порожнин піною, полотно забезпечує тепло- і звукоізоляцію. Мають клас міцності P2. В області шарнірного закріплення елементів полотна є перфорація, яка частково пропускає світло в приміщення.

Ролетні системи на основі екструдованих профілів.

Рольставні виконані без заповнення піною. У порожнині передбачені додаткові ребра жорсткості, за рахунок яких система має високий клас міцності P5. Товщина стінки становить 1,5 мм, за рахунок чого вдається досягати підвищеної стійкості до механічних пошкоджень і злому.

Рольставні обох видів можна декорувати під фасад будівлі, вибравши один з 26 варіантів кольору або ексклюзивні забарвлення «під дерево».

Всі рольставні Alutech призначені для накладного монтажу з зовнішнім коробом для ролет. На вибір замовника є кілька форматів короба з нижнім скосом під 45 або 20 градусів, з заокругленим нижнім кутом або у вигляді півкола. Систему також можна використовувати для вбудованого монтажу, що найкраще передбачити на етапі будівництва об'єкта.

Захисний короб 45 °

Захисний короб 45 °

Захисний короб 20 °

Захисний короб 20 °

Захисний короб круглий

Захисний короб круглий

Захисний короб напівкруглий

Захисний короб напівкруглий

Системи відкривання і закривання ролет

У стандартному варіанті відкривання і закривання здійснюється ручним приводом стрічкового, воротного, шнурового або пружинно-інерційного типу. В якості опції ролетну систему можна оснастити моторизованим приводом з сучасним централізованим пультом управління (проводовим, бездротовим). Такі системи можна інтегрувати в «розумний дім», що забезпечує можливість індивідуального налаштування роботи приводу, а також роботи за певним сценарієм. Так, при використанні певних датчиків ролети можна налаштувати на автоматичне закривання під час сильного дощу, вітру, палючого сонця, а також інших погодних та зовнішніх чинників.

Шнуровий привід редукторний

Шнуровий привід редукторний

Пружинно-інерційний механізм (ПІМ)

Пружинно-інерційний механізм (ПІМ)

Воротковий привід

Воротковий привід

Стрічковий привід

Стрічковий привід

Розрахувати вартість ролет

Рольставні Alutech

Виробник Alutech випускає широкий асортимент обладнання для комірних систем і ворота різних типів, в тому числі рольставні для гаража. Дані вироби призначені для захисту отворів вікон, дверей і воріт від впливу всіляких зовнішніх факторів.

«МаркетВоріт» пропонує в місті Чернівці продукцію оригінального виробництва з доставкою по Україні та підтримкою гарантії від виробника. Даний бренд займає лідируючі позиції на ринку, що обумовлює високу якість виготовлення, надійність обладнання. При цьому, ціна на все обладнання представлена в середньому діапазоні, що вигідно відрізняє продукцію Алютех від аналогів зарубіжного виробництва.

Рішення для гаража

Рольставні Alutech для гаража представлені двома категоріями для опалювальних і неопалюваних приміщень. Так, можна купити (Україна) ролетну систему з ламелями наступних типів:

  • Гаражні ролети з внутрішнім заповненням на основі металевого профілю роликового плющення. В асортименті 7 різновидів профілю з розміром ламелі від 36 до 55 мм. Оптимальне рішення для опалювального гаража, а також приміщень з особливими вимогами по звукоізоляції.
  • Рольставні зовнішні з екструдованих профілів. За рахунок наявності внутрішніх ребер жорсткості досягається висока міцність до механічного впливу на полотно, чому також сприяє товщина металевої стінки, що дорівнює 1,5 мм. Модельний ряд нараховує 3 види профілю з висотою ламелей 42, 44 і 55 мм.

Рольставні Алютех виконані з балансиром, в конструкцію якого входить надійний вал для намотування полотна при відкриванні. Також у всіх видів продукції передбачені екструдовані кінцеві елементи, які підвищують жорсткість конструкції, і перешкоджають несанкціонованому підйому полотна. В Україні доступний широкий асортимент кольорових рішень заводської забарвлення для оптимізації під екстер'єр об'єкта. У конструкції не використовуються силові пластикові деталі, що дозволяє досягати високої стійкості до несанкціонованого злому.

Компанія «Маркет Воріт» є офіційним представником даної торгової марки в місті Чернівці, і здійснює поставки обладнання по всій Україні. На сайті можна замовити обладнання з доставкою та різноманітними варіантами оплати.

 

більше

You are a bot! Go away!