Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Промислові воротаНаша компанія пропонує купити промислові ворота від виробника. Ворота промислового класу є оптимальним варіантом для відповідних об'єктів. Такі конструкції мають підвищену стійкість до пошкоджень, володіють збільшеним ресурсом всіх деталей і можуть експлуатуватися цілодобово. Можлива комплектація автоматикою з дистанційним управлінням, інтегрованою калиткою з різними типами панелей, а також віконними прорізами з безпечним склінням.

Конструкційні особливості

Стандартна комплектація воріт включає всі необхідні для монтажу елементи. Серед особливостей конструкції можна відзначити:

  • Можлива поставка воріт шириною до 8 метрів і висотою до 7 метрів. Систему можна встановити навіть на об'єктах для проїзду контейнеровозів і інших великогабаритних машин.
  • Легкість відкривання полотна забезпечується надійним торсійним механізмом із захистом від раптового закривання воріт при обриві пружин.
  • Кожна секція воріт з'єднана міцними петлями, виготовленими з нержавіючої сталі. Елементи відрізняються високою міцністю, не схильні до впливу корозії, володіють особливою формою для мінімізації навантажень і зниження зносу через тертя.

Всі секційні промислові ворота виготовляються з сендвіч-панелей товщиною 45 мм, які забезпечують прийнятну вагу конструкції, високі звукоізоляційні і теплоізоляційні характеристики. Поверхня таких воріт може виконуватися у вигляді горизонтального гофра з широкою смугою або в дрібну хвилю. Останній варіант дозволяє візуально приховувати всілякі дрібні пошкодження, неминуче виявляються в процесі експлуатації. Купити промислові ворота - це відмінне рішення для виробництв і таких об'єктів як СТО, автомийки, оптові бази, склади, логістичні центри і ангари.

Особливості промислових воріт

Торсійний механізм

Торсіон призначений для компенсації ваги полотна воріт при відкриванні. В якості основного механізму виступають пружини кручення, які при закриванні полотна під власною вагою накопичують енергію. При подальшому відкриванні полотна енергія віддається, що забезпечує легкість ходу воріт навіть дуже великого розміру. Кількість пружин і їх характеристики підбираються під конкретний розмір (вагу) полотна. Щоб попередити небезпеку обриву пружин з подальшим раптовим закриттям воріт, передбачена система захисту на базі запобіжної храповой муфти. Храповик встановлюється індивідуально на кожну пружину торсійного механізму.

Оформляйте заявку зараз і отримайте знижку 5%

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК ЗА 5 ХВИЛИН

You are a bot! Go away!