Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь)Перейти до перегляду
Сигнальная лампа для ворот AN-Motors F5000

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) F5002

12 €
Перейти до перегляду
Сигнальная лампа для ворот AN-Motors F5000

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) F5000

21 €

Для автоматичних воріт будь-якої конструкції необхідно застосовувати сигнальні лампи, які є незамінним елементом системи безпеки. Дані вироби попереджають оточуючих про рух стулки, яка може становити потенційну небезпеку для них.

Компанія «МаркетВорот» офіційно поставляє сигнальні лампи для воріт AN-Motors оригінального виробництва з підтримкою офіційної гарантії по всій території України, зокрема в місті Чернівці. Штатними фахівцями виконується монтаж комірних систем і компонентів, а також виявляється повноцінний перелік послуг в області механічних і автоматичних комірних систем будь-якого класу.

Асортимент і особливості

Виробник «АН Моторс» пропонує купити проблискові лампи для автоматичних воріт з різною напругою в мережі живлення. Так, в актуальному асортименті представлені дві моделі проблискових ламп:

  • F5000. Призначена для роботи в мережі з живлення 12 / 24В постійного або змінного струму, а також в мережі з напругою 85-265В змінного струму. Як світлоджерело використовується класична лампочка потужністю 25Вт під цоколь Е14.
  • F5002. Живлення здійснюється виключно від мережі 220-230В з робочою частотою 50 Гц. Світлодіодне джерело світла з споживаною потужністю до 8 Вт.

Кожна лампа для гаражних воріт укомплектована інтегрованою антеною, і може бути налаштована на роботу в кількох режимах. У заводській комплектації є кронштейн, установка якого дозволяє надійно закріпити виріб на вертикальній або горизонтальній площині. Захист корпусу відповідно до IP54 дозволяє гарантувати стабільну роботу обох ламп в температурному діапазоні від -20 до +60 градусів.

Дані лампи застосовують для відкатних воріт, а також для розгорнутих воріт і систем іншого типу з автоматичним відкриванням стулок. Представлені в каталозі лампи гарантовано коммутируются з блоками управління AN-Motors, і можуть застосовуватися в якості додаткового джерела освітлення в темний час доби. Кожна лампа для гаражних воріт - незамінний елемент безпеки, яким має бути обладнана кожна система з автоматикою. При цьому, лампа для воріт AN-Motors представлена в бюджетному ціновому сегменті, при високій якості виготовлення і надійній роботі в процесі експлуатації.

 

більше

You are a bot! Go away!