Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь)
Вибираючи недорогі комплектуючі системи безпеки для автоматичних воріт краще зупинити свій вибір на продукції відомих виробників. У бюджетному сегменті оптимальним варіантом є фотоелементи для воріт компанії An-Motors, які виробляються на профільній фабриці в КНР.

«МаркетВоріт» пропонує купити оригінальні фотоелементи з гарантійною підтримкою по всій Україні. Ціна представлена на максимально доступному рівні, а якість кожного виробу підтверджено відповідними сертифікаційними документами. Бренд представлений в повноцінному асортименті, а в підборі необхідного обладнання допоможуть професіонали нашої компанії.

Принцип дії

Виробник пропонує надійні фотодатчики, які зроблять автоматичні ворота максимально безпечними. Принцип дії даних виробів простий: між приймачем і передавачем передається інфрачервоний сигнал, при перериванні якого на блок керування подається команда про зупинку приводу. В даному випадку, переривання сигналу свідчить про наявність перешкод (машина, людина, домашня тварина і т.п.) по траєкторії руху стулок.

Використання датчиків обов'язково для гаражних воріт, а також промислових воротних систем і шлагбаумів. У деяких випадках застосовують кілька пар фотоелементів, щоб забезпечити максимальну безпеку оточуючих. Для секційних воріт рекомендується комбінувати фотоелементи з проблисковими лампами, які призначені для додаткового візуального оповіщення оточуючих про рух стулок.

Особливості установки

Для розпашних воріт і систем подібних типів рекомендується установка додаткових козирків, застережних датчики від сонячних променів, здатних створювати перешкоди. Також слід враховувати, що погодні умови здатні впливати на дальність дії датчиків: дощ, сніг або туман можуть знизити дальність на 30%. Даний фактор особливо важливий для відкатних воріт з великою шириною стулки. Компанія Ан-Моторс гарантує стабільну роботу фотоелементів на відстані 12 метрів при нормальних погодних умовах. Підключення здійснюється провідним способом, з мережевим живленням 12 або 24В змінного, або постійного струму.

 

більше

You are a bot! Go away!