Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія)Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
Фотоелементи для воріт DTS Comunello

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) DTS

28 €

Для автоматичних воріт виробництва Comunello можна використовувати фотоелементи різних виробників, однак, гарантовано високий рівень роботи забезпечать тільки датчики оригінального виробництва. У каталозі нашої компанії представлені різні фотоелементи для воріт даного виробника, серед яких кожен покупець зможе підібрати оптимальний для своєї системи варіант.

Фотоелементи для воріт будь-якого типу

Виробник пропонує фотодатчики для воріт різних типів, в тому числі для систем з декількома парами фотоелементів. Такі рішення дозволяють істотно підвищити експлуатаційну безпеку системи, що особливо важливо для об'єктів громадського доступу або приватних будинків з маленькими дітьми. Також дві пари датчиків незамінні для розпашних воріт, в яких траєкторія руху стулок охоплює більшу площу. Для воріт, в більшості випадків, достатньо однієї пари датчиків, дія яких поширюватиметься в площині пересування полотна.

Особливості та підключення

Бренд виробляє фотоелементи, в тому числі, для секційних воріт і систем підйомно-поворотного типу. Кріплення датчиків здійснюється на опорну поверхню за допомогою спеціалізованих кронштейнів, а комутація з блоком управління здійснюється через провід, що забезпечує максимальну стабільність в роботі. При цьому, фотоелементи підходять для гаражних воріт з різними характеристиками харчування. Можлива робота в системах з напругою в мережі 12В або 24В, змінного або постійного струму.

Для стабільної роботи двох пар фотоелементів, при монтажі, кожній парі датчиків задається кодування сигналу. Дане рішення дозволяє забезпечувати гарантовано стабільну роботу двох пар датчиків однієї моделі, які не створюватимуть перешкод один одному. Серед додаткових особливостей також слід відзначити наявність антиблікового контуру з автоматичною синхронізацією, захисту від перешкод сонячних променів і можливість легкого монтажу без необхідності виготовлення отворів і жолобів.

 «МаркетВорот» пропонує купити датчики безпеки Комунелло для автоматичних воріт. Вся продукція оригінального виробництва, з підтримуваною по всій Україні офіційною гарантією. При цьому, ціна підтримується на доступному рівні, а обладнання можна придбати з установкою.

більше

You are a bot! Go away!